Zamknij
REKLAMA

Robotyka, a może Pan Doktorek? Ruszają bezpłatne zajęcia dla dzieci w Uniwersytecie Otwartym

20:00, 14.09.2018 | N.S
Skomentuj Uniwersytet Otwarty prowadzi nabór na bezpłatne warsztaty. Fot. depositphotos
REKLAMA

Matematyczny Zakątek, Mały Odkrywca, Pan Doktorek, Młody Twórca-Innowator, to tylko niektóre zajęcia czwartej edycji Uniwersytetu Otwartego VLADISLAWIA dla Dzieci i Młodzieży. Trwa rekrutacja na bezpłatne warsztaty. Pierwsze zajęcia ruszą już w przyszłym tygodniu.

Projekt Uniwersytet Otwarty dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem „Nauka i wiedza przełamują bariery” rozpoczął się już w czerwcu III Włocławskim Dyktandem dla Dzieci. Obecnie trwa rekrutacja na zajęcia i warsztaty z nauk matematyczno-przyrodniczych oraz humanistycznych, które potrwają grudnia.

- Nowością z tegorocznej edycji są m. in. zajęcia z robotyki i podstaw programowania dla najmłodszych oraz warsztaty dziennikarskie dla młodzieży – informuje Monika Jabłońska z Fundacji na Rzecz Rozwoju Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku Vladislawia.

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Pierwsze warsztaty – z robotyki i matematyki ruszą w przyszłym tygodniu. Kolejne rozpoczną się jeszcze przed końcem września. Szczegółowe informacje oraz zasady rekrutacji można znaleźć tutaj.

(N.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%