Zamknij
REKLAMA

Młoda krew będzie się szkolić za darmo. Chcesz do nich dołączyć?

16:04, 04.09.2019 | B.N.
REKLAMA
Skomentuj
Zajęcia adresowane są do różnych grup wiekowych. Fot. depositphotos

Zajęcia z robotyki i podstaw programowania, warsztaty chemiczne i matematyczne, gry planszowe, warsztaty dziennikarskie oraz „sieciowe eksperymenty" - to wszystko czeka na uczestników jubileuszowej edycji Uniwersytetu Otwartego dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem „Nauka i Wiedza przełamują bariery”.

Jest to już 5. edycja przedsięwzięcia. Właśnie ruszyły zapisy na zajęcia i warsztaty z nauk matematyczno-przyrodniczych oraz humanistyczno-społecznych. Akcja organizowana jest przez Fundację na Rzecz Rozwoju KSW we Włocławku „Vladislawia”. W tym roku przygotowano kilkanaście propozycji rozwijających wiele sfer młodego człowieka. 

V Uniwersytet Otwarty dla Dzieci i Młodzieży to spora dawka wiedzy, ale też wspierania kompetencji społecznych, takich jak: współpraca, asertywność, radzenie sobie ze stresem oraz przeciwdziałanie zagrożeniom w sieci. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Są one adresowane do różnych grup wiekowych począwszy od I klasy szkoły podstawowej.

Projekt rozpoczął się od czerwcowego Dyktanda Włocławskiego dla Dzieci i Młodzieży i trwa do końca 2019 roku. Współfinansowany jest przez Gminę Miasto Włocławek.

Informacje na temat rekrutacji i szczegóły oferty znajdziesz TUTAJ

(B.N.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Konto usunięteKonto usunięte

0 1

Mam głęboką jak i płytką też nadzieję, że ci młodzi utalentowani z płynącą w nich "młodą krwią" ludzie, stworzą w przyszłości sztuczną inteligencję, jakże potrzebną nie tyle robotom, ale coraz bardziej częściej zagubionym ludziom organicznym! STOP HEJT! to moja opinia, nie czuj się ranny, przecież nie strzelam do was! 17:31, 04.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone