Zamknij
REKLAMA

Twoje dziecko jest urodzonym ekologiem? Może zgarnąć nagrodę!

09:00, 26.10.2019 | B.N.
Skomentuj
Udział w konkursie mogą wziąć dzieci i młodzież w wieku od 6 do 15 lat. Fot. depositphotos
REKLAMA

Jeśli Twoja pociecha kocha przyrodę, a przy tym przejawia zdolności plastyczne, Galeria Sztuki Współczesnej we Włocławku przygotowała coś, co z pewnością Was ucieszy. 

Mowa o ekologicznym konkursie malarskim dla dzieci i młodzieży pt. „Oto las. Konkurs kierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku 6 – 15 lat. Organizatorzy pragną zwrócić uwagę uczestników na temat lasu - biologicznej różnorodności, ważności dla przyrody, konieczności ochrony i zachęcić do namalowania prac opowiadających o lesie.

- Namalujcie to, co dla Was w lesie jest najciekawsze, najważniejsze. Życzymy Wam dużo pomysłów i czekamy na Wasze prace - zachęcają organizatorzy.  

Prace należy przesyłać do 22 listopada. Udział w nim mogą brać dzieci i młodzież z powiatów; włocławskiego, radziejowskiego, aleksandrowskiego, lipnowskiego i rypińskiegio, Na autorów najciekawszych dzieł czekają nagrody i wyróżnienia (Będą one oceniane w trzech grupach wiekowych). Pełny regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ, a zgodę na przetwarzanie danych osobowych do pobrania TUTAJ.

Otwarcie wystawy pokonkursowej oraz wręczenie nagród nastąpi 18 grudnia. 

Informacji na temat konkursu udziela instruktor oświatowy, Małgorzata Jabłońska, Galeria Sztuki Współczesnej we Włocławku, ul. Miedziana 2/4, tel. 54 411 21 20.

(B.N.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Urodzony ekologUrodzony ekolog

2 0

Jeśli tak to na nóżkach do szkoły a nie samochodem tatuś czy mamusia odwozi. Wystarczy przejść się pod jakąkolwiek podstawówkę rano i zobaczycie czy mam rację czy nie?;/ 10:18, 26.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

urodzony debilurodzony debil

0 0

Dziecko jest jak plastelina to od *%#)!& rodziców zależy czy wyrośnie na patoekologa 22:24, 26.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz