Zamknij
REKLAMA

Uczniowie z Włocławka dostali prawie 90 tys. zł z rządowej kasy. Na co przyznano im pieniądze?

15:03, 25.01.2022 | N.S.
Skomentuj Z programu `Wyprawka szkolna` skorzystało 251 uczniów z Włocławka. Fot. depositphotos
REKLAMA

Ponad 250 uczniów z Włocławka dostało w tym roku szkolnym pieniądze na szkolne wyprawki. Urząd Miasta podał, ile pieniędzy im przekazano. 

“Wyprawka szklona” to rządowy program pomocy skierowany do uczniów z niepełnosprawnościami. Każdemu z nich przysługuje wsparcie na zakup podręczników i przyborów szkolnych. 

Włocławski Urząd Miasta rozliczył się właśnie z realizacji programu w 2021 roku. Dokumenty w tej sprawie przesłano do Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy. 

Wysokość dofinansowania zakupu podręczników i materiałów edukacyjnych dla uczniów w ramach wyprawki szkolnej była zależna od klasy, do której uczęszcza uczeń, rodzaju niepełnosprawności oraz rodzaju podręczników, z których uczeń korzysta i wynosiła od 225 zł do 445 zł 

- informują urzędnicy. 

Wypłata była również uzależniona od udokumentowania wydatków związanych z zakupem podręczników i materiałów edukacyjnych. 

Wsparcie z programu “Wyprawka szkolna” na rok szkolny 2021/2022 otrzymało 251 uczniów niepełnosprawnych z Włocławka. Łącznie wypłacono im 89 506,17 zł wsparcia. 

(N.S.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

DZIEJE SIĘ!!!DZIEJE SIĘ!!!

1 1

Sroka o śmierci dyrektora CBA od Pegasusa. "PiS zrobi wszystko, by prawda nie wyszła na jaw" https://natemat.pl/393751,magdalena-sroka-rzeczniczka-porozumienia-o-komisji-ws-pegasusa - Juz sie zaczyna .Za duzo wiedział to na polecenie Pisu służby specjane go odprawiły na wieczny spoczynek.Szef CBA który wprowadzał i nadzorował PEGASUSA nagle zmarł.Nie żyje dyrektor pionu techniki operacyjnej CBA, który odpowiadał w tej służbie za uruchomienie systemu do inwigilacji Pegasus i jego funkcjonowanie przez trzy lata ! https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/kraj/artykuly/8339291,dyrektor-cba-smierc-zakup-pegasusa.html 19:38, 25.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%