Hojny Mikołaj odwiedził radziejowskich policjantów. W piątek (06.12) odbyło się przekazanie samochodu terenowego mitsubishi L200 oraz oddanie do użytku myjni dla pojazdów służbowych. W znacznej części auto zostało sfinansowane z funduszy WFOŚiGW w Toruniu.
Kluczyki do nowej „terenówki” komendantowi powiatowemu policji w Radziejowie, mł. insp. Sławomirowi Kosińskiemu wręczył wicemarszałek województwa kujawsko-pomorskiego, Dariusz Kurzawa wraz z zastępcą prezesa zarządu WFOŚiGW w Toruniu, Wojciechem Kulińskim.
Na uroczystości obecny był komendant wojewódzki policji w Bydgoszczy, insp. Krzysztof Zgłobicki oraz jego zastępca insp. Wiesław Domański.
- Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu dofinansował zakup auta kwotą 90 tys. złotych. Mitsubishi L 200 jest wyposażony w hak holowniczy do ciągnięcia przyczepy z łodzią motorową i wciągarkę elektryczną. Pojazd będzie wykorzystywany do patrolowania terenów powiatu radziejowskiego położonych na terenach przywodnych. Szczególnie w okolicach jezior: Gopło oraz Głuszyńskie - wyjaśnia Marcin Krasucki z Komendy Powiatowej Policji w Radziejowie.
Po uroczystości komendant powiatowy przekazał mitsubishi do użytkowania szefowi radziejowskiej grupy wodnej st.asp. Grzegorzowi Woźniakowi.
Również w piątek została oddana do użytku nowa myjnia. Do tego celu zaadoptowano jeden z garaży, który po gruntownym remoncie oraz wyposażeniu w odpowiednie sprzęty, będzie służył do mycia pojazdów służbowych.
Wykonanie tego projektu było możliwe dzięki wsparciu lokalnych samorządów.
fidelka16:17, 07.12.2013
Misie bedą jeździc Misiami :)
xxx16:53, 07.12.2013
bez komentarza
martus1071019:02, 07.12.2013
hojny ten Mikołaj
arturking120:25, 07.12.2013
ładne autko!
czar_na8922:06, 07.12.2013
Niezły wozik :) widać radość na twarzy obdarowanych
juziu07:30, 08.12.2013
A ludzie pracy nie mają......
Macik09:11, 08.12.2013
A kołpaki z Reala.
mariagawle199915:44, 08.12.2013
Na zimę w sam raz ten radiowóz, chłopaki z policji musieli być grzeczni że taki prezent mikołaj im sprawił, pewnie już dotarli to autko
23:10, 08.12.2013
w dupach im sie popszewraca
xxxx00:45, 09.12.2013
policja się rozwozi a ludzie na chleb nie maja
czar_na8917:06, 09.12.2013
Przecież nie zabrali potrzebującym pieniędzy na ten samochód, tylko dostali ze środku na to przeznaczonych...
czar_na8917:07, 09.12.2013
Z zasadzie dla naszego bezpieczeństwa policja ma lepsze samochody, a nie jakieś gruchoty.
PrzemekN13:06, 04.01.2014
będą musieli teraz nadrobić zakup większą ilością mandatów, uważajcie
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz