Policjanci wciąż poszukują kobiety, która zaginęła w 2017 roku. Ostatnio pomagali im strażacy z sonarem.
Ślad po Reginie Adryańczyk zaginął 20 marca 2017 roku.
Kobieta zamieszkała w miejscowości Karczówek w gminie Topólka w powiecie radziejowskim miała wtedy 82 lata.
- Kobieta ma 165 cm wzrostu i szare oczy. W dniu zaginięcia ubrana była w siwą czapkę z kwiatkiem, siwy żakiet, bordowy sweter na guziki, brązową spódnicę oraz czarne buty
- informuje asp. szt. Marcin Krasucki, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radziejowie.
Pomimo upływu czasu, policjanci wciąż szukają kobiety.
W środę (9 czerwca) wspólnie ze strażakami z PSP w Toruniu, Radziejowie i ochotnikami z Orla kontynuowano działania
- Strażacy wyposażeni w sonar i łódkę przeszukiwali stawy w pobliżu miejsca zamieszkania zaginionej. Niestety, te działania również nie dały efektu - dodaje oficer prasowy.
Ktokolwiek widział zaginioną lub ma jakiekolwiek informacje o jej losie, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z najbliższą jednostką policji. Poszukiwania prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Radziejowie. Informacje można przekazywać pod nr tel. 477537200.
###21:01, 11.06.2021
A czy rodzina zaginionej czegoś nie ukrywa, w tych czasach nic nie wiadomo.
James boond05:45, 12.06.2021
Bywa tak
Do piwnicy murująs w jakimś szybie kominowym
Niepotrzebnym
Zwłoki po
Naturalnej śmierci żeby dalej emeryturka jej szła do rak
Itp
James boond05:45, 12.06.2021
Bywa tak
Do piwnicy murująs w jakimś szybie kominowym
Niepotrzebnym
Zwłoki po
Naturalnej śmierci żeby dalej emeryturka jej szła do rak
Itp
James boond05:45, 12.06.2021
Bywa tak
Do piwnicy murująs w jakimś szybie kominowym
Niepotrzebnym
Zwłoki po
Naturalnej śmierci żeby dalej emeryturka jej szła do rak
Itp
James boond05:45, 12.06.2021
Bywa tak
Do piwnicy murująs w jakimś szybie kominowym
Niepotrzebnym
Zwłoki po
Naturalnej śmierci żeby dalej emeryturka jej szła do rak
Itp
leon z poczty09:39, 12.06.2021
ty nie jestes Bond ty jestes D E B I L
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Drogówka w natarciu! Wpadali jeden po drugim
Dobrze jeszcze jakby ktoś policjantów kontrolował, z tego jak te pomiary są wykonywane. Chowanie radiowozu w leśnej drodze i milicjant ledwo wystający zza drzewa to nie jest kontrola prędkości tylko kabaret. Stoją na swoich ulubionych miejscówkach do łapania leszczy, a tam gdzie są naprawdę niebezpieczne odcinki albo miejsca to ich nie uświadczysz. Ostatnia rzecz o jaką chodzi w tych akcjach to bezpieczeństwo w ruchu drogowym.
kontroler
07:52, 2025-07-01
Nowe drzewa we Włocławku. Sprawdź, gdzie jest zielono
A co z tymi uschniętymi na rondzie przy Tertio ponte, na Gajowej, Prusa itd. itp!!! Byle wydawać pieniądze!!!
Wicek
07:48, 2025-07-01
Fundacja TVN działa we Włocławku
www.youtube.com/watch?v=BEg5TslSSIM
www.gide.com
07:19, 2025-07-01
Maryla zagrała we Włocławku i… została na noc. Wiemy, g
Na pewno nie utrzymuje się tylko z emerytury. Przecież koncertu we Włocławku za darmo nie zagrała.
Sławosz
06:33, 2025-07-01
2 0
Bo gdzie by się mogła podzielać do tej pory za stara żeby ja uprowadzić na zachodnio europejskie burdele to się dziwne wydaje ukrywanie zwłok po śmierci bo
Emeryturka dalej przychodzi