Zamknij
REKLAMA

Wandal na osiedlu! Jechał hulajnogą i kopnął w auto. Szybko wydało się, co jeszcze ma na sumieniu 22-latek

14:00, 21.05.2022 | D.W./KPP Rypin
Skomentuj Fot. KPP Rypin
REKLAMA

Nawet do pięciu lat więzienia grozi mężczyźnie oskarżonemu o niszczenie mienia. 22-latek odpowie przy okazji również za inne przestępstwa.

O całej sprawie poinformowali policjanci z Rypina.

Dzielnicowi ze Skrwilna otrzymali zgłoszenie o uszkodzeniu jednego z samochodów. Mężczyzna, który skontaktował się z komendą powiedział, że zostawił audi na parkingu, a gdy przyszedł auto było zniszczone. Kierowca wycenił szkodę na 2500 złotych.

Na miejscu pojawili się kryminalni, którzy sporządzili niezbędną dokumentację oraz zabezpieczyli ślady. W tym samym momencie dzielnicowi przeglądali monitoring.

- Na jego podstawie ustalili, że 11 maja około godziny 23 przy zaparkowanym audi na hulajnodze przejeżdża mężczyzna. Dzielnicowi od razu rozpoznali kim jest i już dwie godziny później mężczyzna był w rękach funkcjonariuszy. Zebrane przez policjantów dowody wskazały, że to zatrzymany przez nich 22-latek przejeżdżając przy zaparkowanym pojeździe bez powodu kopnął w niego uszkadzając pokrywę silnika

- mówi asp. sztab. Dorota Rupińska, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Rypinie. 

Wydało się

Szybko okazało się, że zatrzymany mężczyzna od dłuższego czasu był na "celowniku" policjantów. To w związku z innymi zgłoszonymi przestępstwami. 22-latek trafił więc do policyjnej celi.

22-latek usłyszał cztery zarzuty

- Oprócz uszkodzenia samochodu, mężczyzna dopuścił się także naruszenia miru domowego oraz dwukrotnie kierował groźby karalne. Do wszystkich tych zdarzeń doszło w maju tego roku - dodaje oficer prasowy.

Prokurator na wniosek policjantów zastosował wobec mężczyzny dozór policyjny, zakaz zbliżania do pokrzywdzonych oraz zakaz opuszczania kraju. Grozi mu do pięciu lat więzienia.

(D.W./KPP Rypin)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

bObbOb

9 0

Czyli zwykły tępy chwast ... 16:32, 21.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

bObbOb

4 1

Czyli zwykły tępy chwast ... 16:32, 21.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AsaAsa

4 1

Dostaną nową „dupę” w *%#)!& Na zdrowie panowie. 16:36, 21.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%