We wtorek (18 stycznia) w Brześciu Kujawskim bus potrącił jadącego na rowerze 14-latka. Chłopak z obrażeniami trafił do szpitala.
Do wypadku doszło we wtorek (18 stycznia) około godz. 14 na moście w ciągu ul. Limanowskiego, będącej częścią drogi krajowej nr 62).
Jadący w kierunku Brześcia Kujawskiego bus potrącił poruszającego się na rowerze w tym samym kierunku 14-letniego chłopca.
Strażacy z OSP w Brześciu Kujawskim udzielali poszkodowanemu pierwszej pomocy. Chłopiec został przewieziony karetką do szpitala
- informuje mł. bryg. Mariusz Bladoszewski ze straży pożarnej we Włocławku.
Trwa ustalanie przyczyn wypadku.
::addons{"type":"alert"}
Lgbt16:10, 18.01.2022
Bus potroncił rowerzyste czy kierujoncy busem? Bo to robi rurznice głomby redakcyjne
anty lgbt17:49, 18.01.2022
odezwał się "wykształcony polonista"
eMeM21:33, 18.01.2022
Otóż kierujący busem nie mógł go potrącić, bo ...kierował busem w tym czasie.
Pozdrawiam Pana Mądralińskiego :-)
Nocny Marek01:52, 19.01.2022
Powinno być napisane, że bus potrącił rower.
Pozostałe komentarze
Jarek 16:33, 18.01.2022
A mnie się wydaje że bus jechał od strony Radziejowa w kierunku Brześcia Kujawskiego a nie na odwrót.
?16:41, 18.01.2022
Czy tego busa ktoś prowadził, bo z artykułu rzeczywiście wynika, że jechał sobie sam, bez kierowcy?🙄
Romek16:45, 18.01.2022
Chłopek z Brześcia w BMW na Cwl + alkohol i narkotyki i mamy znowu nieszczęście.
Po 17:43, 18.01.2022
Chyba chodnik byl
do huja!!!!19:07, 18.01.2022
oszukujecie przeznaczenie!!!!!!!!
dziś jest wtorek 18 stycznia
a zatem wypadek wydarzy si ę dopiero jutro!
więc bądzcie czujni!!!!!!!!!!
Użytkownik19:30, 18.01.2022
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
GK22:31, 18.01.2022
W kierunku Brzescia a nie Radziejowa...
fgfg10:33, 19.01.2022
kary są za słabe a policji brak na drogach
nikt nie zwalnia na 50tce kazdy wali 90km/h przez male miejscowosci to samo w miescie
musi dopiero TUSK jechac by go złapano
zwykłych codziennych kierowców policja udaje ze nie widzi
to samo kurierzy lub kierowcy autokarów zaden nie zwalnia tylko jada 90-120 przez 50tki !!!!
czemu policja zamyka oczy ?!!!
Nikt14:31, 19.01.2022
Wszyscy to wariaci Ty normalny. Oni są źli kierowcy autobusow kurierzy kierowcy ciężarówek ,Ty od nich nic nie potrzebujesz- ,,chleba ,paczki ,mleka , Tyś chyba N.. ....Ps.W tym miejscu jest nie bezpiecznie ,zdjęcie które pewnie też widzisz wskazuje że rowerzysta mógł jechać chodnikiem/ ścieżką rowerową.Szybko oceniasz, tak łatwo ..A ja myślę że brak edukacji . Informacyjnie autobus więcej nie pojedzie 99 km/h ciężarówka 89 km/h .może coś widzisz .fatamorgana chyba .
No10:36, 19.01.2022
Kierowca uciekał odbił w lewo a młody który zjechał z chodnika zrobił to nagle nie myśląc o kąsekwecjach zobaczcie jak bus stoi
🙄16:27, 19.01.2022
Kolejny analfabeta...
Dol17:14, 19.01.2022
Kolejny baran
Mi15:04, 19.01.2022
Czy ktoś coś wie co z tym dzieciakiem się dzieje
Dawid19:24, 19.01.2022
Proszę rodzinę dziecka o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid tel.579925890
No16:02, 22.01.2022
Czy ktoś coś wie o stanie zdrowia 14latka
Konrad Piskun08:06, 23.06.2022
Jak się ma pisowskie wychowanie to i są ofiary
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz