Zamknij
REKLAMA

To będzie muzyczna i kulinarna uczta! Znamy gwiazdy tegorocznego Święta Żuru

09:00, 25.05.2022 | N.S.
Skomentuj Jedną z gwiazd Święta Żuru będzie zespół Poparzeni Kawą Trzy. Fot. archiwum DDWloclawek.pl
REKLAMA

18 czerwca w Starym Brześciu odbędzie się kolejna edycja Święta Żuru Kujawskiego. W czasie imprezy nie zabraknie koncertu z udziałem największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Kto wystąpi tym razem?

Święto Żuru Kujawskiego w Starym Brześciu to jedna z najpopularniejszych imprez w regionie. W tym roku wydarzenie przyciągające tłumy mieszkańców gm. Brześć Kujawski i okolic odbędzie się po raz jedenasty.

Tegoroczne Święto Żuru odbędzie się 18 czerwca. Tradycyjnie miłośnicy tradycyjnej kuchni zjadą do ZS CKR w Starym Brześciu.

Poza kulinarną rywalizacją związaną z warzeniem tradycyjnego żuru kujawskiego jak co roku na uczestników imprezy czekają koncerty gwiazd. W tym roku Brzeskie Centrum Kultury i Historii Wahadło szykuje prawdziwą muzyczną ucztę.

Gwiazdami tegorocznego Święta Żuru Kujawskiego będą: Margaret i Poparzeni Kawą Trzy

- informuje Wahadło.

Jak będzie przebiegać Święto Żuru Kujawskiego?

Impreza rozpocznie się o godz. 16:00. Przez dwie godziny zespoły, które zgłoszą się do kulinarnej rywalizacji, będą przygotowywały tradycyjny kujawski specjał na paleniskach. Który żur był najlepszy, uczestnicy imprezy dowiedzą się o godz. 18:30.

Kiedy zespoły kucharzy będą warzyć swoje żury, dzieciaki będą mogły skorzystać z przygotowanych dla nich animacji. Atrakcje dla najmłodszych będą dostępne w godz. 16:00-19:00.

O godz. 20:00 rozpocznie się koncert gwiazd. Najpierw na scenę wyjdą Poparzeni Kawą Trzy. O godz. 21:30 swoje największe przeboje zacznie śpiewać brzeskiej publiczności Margaret.

(N.S.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

yhyyhy

9 2

Święta, pikniki, nagrody... Szkoda że z moich podatków 09:24, 25.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BratekBratek

2 2

Poparzeni super ale tą przesraną wokalistkę która nie potrafi śpiewać po Polsku kto zatrudnił
12:13, 26.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%