Do dramatycznego zdarzenia doszło dziś około godziny 13:00 na ulicy Czerniewickiej w Choceniu, na drodze wojewódzkiej nr 269. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe.
Jak informuje bryg. Mariusz Bladoszewski, oficer prasowy Komendanta Miejskiego PSP we Włocławku, skutki wypadku okazały się tragiczne.
- Dziś, około godziny 13:00, na ulicy Czerniewickiej w miejscowości Choceń (droga wojewódzka nr 269) doszło do tragicznego w skutkach zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniosła 27-letnia kobieta
- przekazuje bryg. Mariusz Bladoszewski.
Policja przekazała, że do wypadku doszło "podczas manewru wymijania się pojazdów".
W pojazdach podróżowali tylko kierowcy.
::photoreport{"type":"see-button","item":"22163"}
Drugi z uczestników wypadku został przetransportowany do szpitala. Na ten moment nie są znane szczegóły dotyczące jego stanu zdrowia.
Na miejscu pracowały dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 we Włocławku oraz druhowie z OSP Choceń.
Droga wojewódzka nr 269 w rejonie zdarzenia była całkowicie zablokowana na czas działań ratowniczych.
Okoliczności i przyczyny wypadku wyjaśnia policja.
Wiem to od 23:56, 14.02.2026
dawna - Samochody to syf! 👎👎👎 Niosą śmierć! Nie wiem czemu tak mało ludzi to widzi? 🙄🙄🙄
👣05:33, 15.02.2026
To ty piechotą chodzisz? Chyba do tego syfu wsiadał nie będziesz?
Czuczu08:32, 16.02.2026
Same niosą? Odstaw resztę technologii i zaszyj się w lesie w takim razie.
Ooolllo13:24, 15.02.2026
Za duża prędkość wypadła z drogi i dachowanie.Teraz trzeba na siłe znalezc winnego.
Gromowładny16:37, 15.02.2026
byłeś,widziałeś?
Kierowca 17:26, 15.02.2026
Ci co byli mówili że auto miało 100 na liczniku jak ratowali. Jak się ma wszystko to na siłę szuka się wonnego.
Kierowca 17:24, 15.02.2026
W małym miejscowościach bardzo często kierowcy jadą bardzo szybko trzymając w ręku telefon i bez zapiętych pasów. Na pasach nie zatrzymują się. Dobrze że nikogo nie zabiła jak jechała
????20:00, 15.02.2026
Kobieta w ciąży nie ma obowiązku zapinania pasów!!!! Wyrok wydajesz, a pojęcia nie masz co tak naprawdę się wydarzyło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To są twoje pomówieni i za to możesz trafić przed sąd za to wypisujesz - najpierw się zastanów
Może i kobieta20:36, 15.02.2026
w ciąży nie ma obowiązku zapinania pasów, ale zawsze jest bezpieczniej jak są one zapięte. A można je zapinać w taki sposób, żeby nie zaszkodzić ani sobie ani dziecku.
Wyrazy współczucia.
You 22:42, 15.02.2026
Ty jesteś *%#)!& czy po 100 . Nie pij tyle!
Asia8421:31, 17.02.2026
Do wzburzonego o nicku "????"
Jeśli chodzi o ścisłość, to z obowiązku zapinania pasów zwolnione są kobiety w WIDOCZNEJ ciąży, a nie od momentu zapłodnienia. Zresztą nie jest to obligatoryjne, bo pasy są dla bezpieczeństwa i nierzadko w takich zdarzeniach ratują życie. Niestety wielu tego nie rozumie... na wsiach często ludzie cwaniakują i nie zapinają pasów, a potem jest płacz...
Allina19:12, 15.02.2026
Ogromna tragedia, czy musiało tak być, wyrazy głębokiego współczucia, ale życia nikt nie zwróci.
Pozostałe komentarze
Czyja 21:15, 14.02.2026
Wina?
qq08:26, 16.02.2026
twoja
Mb17:35, 15.02.2026
Resetują sobie życie po resecie będą bezpieczniej prowadzić pojazdy.
Lillia19:14, 15.02.2026
Całe życie przed nią było, dramat, słowa nie wyrażą bólu😰
Alina Z19:17, 15.02.2026
Dlaczego tak się stało czy ludzie nie mogą uważać na innych, ogromne współczucie bliskim, serce pęka.
Olka2 19:32, 15.02.2026
Podobno spodziewała się dziecka aż 2 ludzi szkoda bardzo wraży współczucia dla rodziny musicie to przezyc😥
Włocławianin1 19:55, 15.02.2026
I co tu komentować i dodatkowo dobijać bliskich zmarłej. Wydarzyła się ogromna i niewyobrażalna TRAGEDIA. Takie coś nie powinno się w ogóle wydarzyć. Dziewczyna miała przed sobą całe życie .
Wyrazy współczucia dla rodziny.
Prawda20:22, 15.02.2026
Wielka tragedia i brak rozsądku obu kierowców. Policja i Prokuratura ustala okoliczności tej tragedii. Dziś kierowcy jeżdżą troszeczkę rozsądniej , ale młodzi często bez doświadczenia nadużywają zdrowego rozsądku. Na wiejskiej drodze rozwijać taką prędkość to troszeczkę przesada. Dramat dla dwóch rodzin. No, cóż... to jest droga i nic nie wiadomo co kogo spotka.
Skąd 22:47, 15.02.2026
Wiesz jaka była prędkość?
Użytkownik22:40, 15.02.2026
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
Realista01:26, 16.02.2026
Niestety ale mieszkańcy okolic Włocławka często uważają się za ważniejszych na drodze i zawsze bardzo im się śpieszy. Stara zasada mówi wolniej pojedziesz dalej zajedziesz. Samochód nie wybacza braku wyobraźni kierowców. Doszukiwanie czyja to wina życia nikomu nie zwróci.
Reali09:10, 16.02.2026
Jeżdżą jak szaleni. Potem jak tragedia to szuka się winnych i trwoga. Szkoda osób że zginely . Dobrze że nikogo nie zabiły na drodze jeszcze.
Prędkość ?13:37, 16.02.2026
A ci z BMW co rozjechali seniorów NA PASACH na Budowlanych też są niewinni bo..... ,,w BMW nie da się wolno jeździć ...'' jak ,,mądrze '' powiedział jeden z PO...nych redaktorów TVN-u ?
śmiały 16:51, 16.02.2026
Lepiej spóźnić się dwadzieścia minut niż być za wcześniejsze o dwadzieścia lat .
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz