Zamknij
REKLAMA

Sukces UKS „Sokół” w Lubrańcu!

08.46, 14.06.2022 .
Skomentuj Fot. UM Lubraniec.

W rozegranych w Bolszewie (powiat wejherowski) 21. Mistrzostwach Polski Juniorek w boksie zawodniczka UKS „Sokół Lubraniec”, klubu działającego przy Szkole Podstawowej w Lubrańcu, wywalczyła pierwszy w historii swojego miasta brązowy medal zajmując trzecie miejsce w Polsce w kategorii 66 kg.

Sukces Ani Jezierskiej nie jest przypadkiem, jest wynikiem kilkuletniej, ciężkiej pracy i olbrzymiego zaangażowania naszej zawodniczki w każdy trening.

Niewiele zabrakło, by Ania weszła do finału i walczyła o złoto, niestety w walce półfinałowej nieznacznie uległa zawodniczce z Małopolski.

Zarząd UKS „Sokół Lubraniec” gratuluje Ani odniesionego sukcesu równocześnie dziękuje wszystkim, którzy się do niego przyczynili.

Przede wszystkim dziękujemy trenerowi Ani Panu Jędrzejowi Staneckiemu. Dziękujemy również działaczom i zawodniczkom „Startu” i „Chempiona” Włocławek za współpracę, możliwość wspólnych treningów i pomoc w organizacji wyjazdu do Bolszewa. Podziękowania składamy trenerom „Startu” Panom: Henrykowi Kwiatkowskiemu, Marcinowi Piątkowskiemu i Wiesławowi Zawadzkiemu. Dziękujemy również władzom samorządowym Lubrańca, a szczególnie wielbicielowi sportu Burmistrzowi Stanisławowi Budzyńskiemu za wsparcie finansowe naszej działalności.

(mat. UM Lubraniec)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

MatMat

2 0

Gratulacje dla trenerów, a przede wszystkim dla Ani.
Bardzo utalentowana zawodniczka.
Ciężką pracą i konsekwencją w treningach ,oraz z tym sztabem trenerskim w niedługim czasie będzie złoto.🥊💪💪💪 14:06, 18.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%