Zamknij
REKLAMA

W trzech sporych kontenerach ukryli jaskinie nielegalnego hazardu! Funkcjonariusze byli w szoku

17:00, 03.06.2020 | D.W./KAS
Skomentuj Fot. KAS Bydgoszcz
REKLAMA

Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej walczą z nielegalnym hazardem. W ostatnich dniach wyeliminowali z runku 15 nielegalnych automatów. Niektóre z nich były bardzo skrzętnie ukryte.

W ostatnich dniach, funkcjonariusze kujawsko-pomorskiej KAS prowadzili na terenie całego województwa wzmożone działania wymierzone w nielegalny hazard.

Do kontroli wytypowano kilka miejsc. Podejrzewano, że prowadzona jest w nich nielegalna działalność hazardowa.

- Przewidywania mundurowych Służby Celno-Skarbowej KAS potwierdziły się w stu procentach, ponieważ każdy ze sprawdzanych lokali okazał się przysłowiową jaskinią hazardu

- informuje Bartosz Stróżyński, rzecznik prasowy IAS w Bydgoszczy.

Łącznie w kontrolowanych punktach funkcjonariusze KAS ujawnili 15 nielegalnych automatów do gier hazardowych, w tym pięć w nieoznakowanych kontenerach w Brodnicy i Izbicy Kujawskiej oraz trzy w dwóch lokalach na terenie powiatu żnińskiego.

We współpracy z funkcjonariuszami Policji, mundurowi KAS skontrolowali też punkt znajdujący się na jednym z bydgoskich osiedli. W trakcie przeszukania, oprócz czterech nielegalnych automatów do gier, ujawniono gotówkę do wypłat wygranych oraz specjalne urządzenia do zdalnego łączenia maszyn z Internetem. 

Kolejne miejsce prowadzenia nielegalnego hazardu zostało zlikwidowane z kolei przez Służbę Celno-Skarbową KAS na terenie Gniewkowa. Funkcjonariusze KAS ujawnili tam i zabezpieczyli do prowadzonych spraw trzy nielegalne automaty, gotówkę oraz klucze serwisowe do maszyn.

Na wszystkich 15 zatrzymanych automatach funkcjonariusze KAS przeprowadzili eksperymenty procesowe, które potwierdziły hazardowy charakter urządzeń.

KAS przypomina, że osoby urządzające nielegalne gry oraz posiadające automaty wbrew przepisom ustawy o grach hazardowych, oprócz sankcji karnych w postaci grzywny lub kary pozbawienia wolności, muszą liczyć się z karą pieniężną w wysokości 100 tys. zł od każdego automatu.

(D.W./KAS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (6)

EgonEgon

11 2

Może ktoś by się zainteresował obiektem przy Promiennej...na przeciw Satfilmu...ciekawy temat... 17:46, 03.06.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

RusekRusek

0 8

Swędzi Egona broda????🤣🤣🤣🤣🤣 18:03, 03.06.2020


PiesPies

8 0

To ta buda z maszynami między Żabką a Rossmanem? 20:51, 03.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AntyDDAntyDD

0 0

"(..)wyeliminowali z runku(..)"- "(..) wyeliminowali z RYNKU(..)"..28:0 06:54, 04.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PoludniePoludnie

5 0

Na południu we Włocławku też są przynajmniej 2 miejsca. 1 na kaliskiej między częściami A dentysta , 2 naprzeciw biedronki na zbiegnieskiej obok starego literata 08:49, 04.06.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

jakisjakis

0 0

tam nie wejdą bo to jednego z policji maszynki.. 10:39, 10.06.2020


REKLAMA
REKLAMA
0%