Zamknij
REKLAMA

Budowa marketu znanej sieci handlowej już na ostatniej prostej. Podano datę otwarcia!

13:13, 01.03.2022 | M.O.
Skomentuj Fot. Gmina Lubień Kujawski
REKLAMA

Market sieci Biedronka już niedługo zostanie otwarty w miejscowości Narty (gm. Lubień Kujawski). Wiemy, kiedy pierwsi klienci będą mogli zrobić zakupy. 

O kończącej się budowie w miejscowości Narty poinformował na swojej stronie internetowej lubieński urząd miasta. Przedstawiciele tamtejszego magistratu wskazali, że będzie to sklep sieci Biedronka. 

Oficjalne otwarcie sklepu zaplanowano na 15 marca.

Pod względem liczby sklepów Biedronka to obecnie największa sieć handlowa w Polsce posiadająca ponad 3 000 sklepów. Właściciel Biedronki Jeronimo Martins Polska jest jednocześnie jednym z największych podatników w Polsce.

Trwa budowa centrum dystrybucyjnego sieci Dino

Powstaje ono w Kaliskach, na terenie lubieńskiej strefy przemysłowej. Sieć dyskontów kupiła działkę pod inwestycję od gminy. Centrum ma powstać jeszcze w tym roku.

Jak informuje lubieński ratusz, inwestor uzyskał już pozwolenie na budowę.

Rozpoczęła się już rekrutacja do nowego centrum dystrybucyjnego. Obecnie poszukiwani są pracownicy na stanowiska kierownicze. Na stronie sieci Dino opublikowano ogłoszenia na kierownika centrum dystrybucyjnego i jego zastępcę, a także na kierownika magazynu.

Osoby wybrane w rekrutacji przejdą kilkumiesięczne szkolenia w innym magazynie podobnym do tego, który powstanie pod Lubieniem Kuj.

(M.O.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (5)

DinoDino

6 0

Dawno miejsca obsadzone swoimi. 13:52, 01.03.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Dziennikarka przedruDziennikarka przedru

2 5

Znowu kolejne nowi inwestorzy brawo Marek Wojtkowski Włocławek 8 lat zyskuje co roku nowych inwestorów, brawo partia brawo DD. 14:03, 01.03.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

:):)

3 5

Zdjęcie Brześcia Kuj. 15:10, 01.03.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZdjZdj

3 0

Zdjęcie to gmina Lubień. Następny sklep powstał za miastem. 15:25, 01.03.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KtosKtos

6 0

Pisz ze w Włocławku nie powstają nowe miejsca pracy i to wina POwojtka ale to nie prawda to mieszkańcy zadecydowali ze nie chcą nowych miejsc pracy i więcej zarabiać w wyborach samorządowych tak glosujac im wszystko jedno czy mają bide czy lepiej byle nie rządziła Polska partia taka prawda!?? 04:07, 03.03.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%