Zamknij
REKLAMA

Szukasz kapeli na wesele? W Boniewie pomogą Ci ją znaleźć. Już w niedzielę Festiwal Zespołów Weselnych!

08:47, 16.07.2016 | N.S
Skomentuj Fot. depositphotos
REKLAMA

W Boniewie już po raz drugi odbędzie się Powiatowo-Gminny Festiwal Zespołów Weselnych. Swoje propozycje muzyczne na wesela zaprezentuje siedem zespołów z terenu całego powiatu włocławskiego.

Impreza w Boniewie miała swój początek w zeszłym roku. Okazało się, że prezentacje kapel specjalizujących się w obsłudze wesel to strzał w dziesiątkę, dlatego w tym roku festiwal został rozszerzony i objął cały powiat. Władze gminy są pewne, że program ponownie przyciągnie młode pary planujące ślub, ale nie tylko.

- Na festiwal przyjeżdżają przede wszystkim młodzi i miłośnicy dobrej zabawy oraz tradycji weselnej – mówi Marek Klimkiewicz, wójt gminy Boniewo. – Poza prezentacjami muzycznymi będą też konkursy dla panien i kawalerów, konkurs na najsmaczniejszy tort oraz zabawy weselne dla dzieci. Wszystko będzie się kręcić wokół tematyki weselnej, zaprezentują się nawet domy weselne. Kto wie, może za rok rozszerzymy to o jakieś targi ślubne...

W tym roku na festiwalu zaprezentują się zespoły: Olimp, Convers, Emda, Adrianex, Metrum, Twist i Tomas. Zwycięzcę, a więc kapelę, która po zakończeniu festiwalu będzie bawić fanów weselnej zabawy do późnej nocy, wskażą wszyscy uczestnicy imprezy.

(N.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

olo123olo123

1 1

wiadomość taka że musi być na czołówce dd !!!! żenada 23:08, 16.07.2016

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%