Zamknij
REKLAMA

Przeprowadzili dezynfekcję w jedenastu jednostkach OSP w powiecie włocławskim. Zrobili to zupełnie za darmo!

Daniel Wiśniewski Daniel Wiśniewski 13.00, 25.04.2020 .
Skomentuj Przedstawiciele OSP, zaraz po wykonaniu usługi otrzymali specjalnie przygotowany na tę okazję certyfikat potwierdzający przeprowadzoną dezynfekcję. Fot. Daniel Wiśniewski
REKLAMA

Firma Bio-Clean z Włocławka ruszyła z pomocą do 11 jednostek Ochotniczych Straży Pożarnej działających na terenie powiatu włocławskiego. Przeprowadziła tam dezynfekcję pojazdów połączoną z ozonowaniem. Zrobili to za darmo.

Włocławska firma postanowiła włączyć się w społeczne inicjatywy i ruszyła z pomocą do jednostek OSP walczących z pandemią koronawirusa. 

- Postanowiliśmy wspomóc jednostki OSP, które są wytypowane w każdej gminie do pomocy przy działaniach związanych z koronawirusem. Na 13 jednostek, 11 zgodziła się na dezynfekcje pojazdów wraz z ozonowaniem - mówi Przemysław Siedlecki, przedstawiciel firmy Bio-Clean.

Jednostki OSP były dezynfekowane przez czteroosobowy zespół preparatem na bazie alkoholu. Usługa była całkowicie darmowa i rozpoczęła się w środę (22 kwietnia). Specjaliści odwiedzili wtedy jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych w Chodczu, Choceniu, Kruszynie, Gołaszewie i Kowalu. Dzień później specjaliści zawitali do Izbicy Kujawskiej, Boniewa, Lubrańca, Bogucina. Bio-Clean przeprowadziła tez dezynfekcję w Lubaniu. Towarzyszyła im tam ekipa Dzień Dobry Włocławek.

- Bardzo cieszymy się z takiego prezentu dla naszej jednostki. Taka usługa znacznie poprawia komfort naszej pracy. Uważam, że powinna być przeprowadzana zdecydowanie częściej i dlatego poważnie się zastanowimy nad tym w przyszłości - powiedział portalowi DDWłocławek jeden ze strażaków-ochotników.

Przedstawiciele OSP, zaraz po wykonaniu usługi otrzymali specjalnie przygotowany na tę okazję certyfikat potwierdzający przeprowadzoną dezynfekcję.

- Wszystkie jednostki bardzo cieszyły się z wykonanej usługi. Wyrażamy swój podziw druhom i druhenkom, którzy również czynnie angażują się w pomoc dla społeczeństwa przy pandemii koronawirusa m.in rozwożąc maseczki, czy dostarczając żywność dla osób będących w kwarantannie - dodają przedstawiciele firmy.

Firma zapewnia, że w najbliższej przyszłości planuje przygotować specjalną ofertę dla jednostek straży pożarnych.

Przedsiębiorstwo przeprowadzające akcję działa na rynku już od ponad 10 lat. Świadczy między innymi usługi oczyszczania lokali po pożarach, zgonach i eksmisjach. Niwelują wpływ związków chemicznych. Swoim klientom proponują także ozonowanie, zarówno mieszkań, pomieszczeń i pojazdów..

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (6)

MM

2 2

I co ta dezynfekcja dała? 14:01, 25.04.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

666666

0 2

i ten obrazek z 3 666 xd 16:28, 25.04.2020


xdxd

0 1

nawet już obrazki dd włocek daje z cw666 16:15, 25.04.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

lubieniaklubieniak

1 0

Fajna inicjatywa, może i ulice też zacząć odkażać. W małych ośrodkach jak Lubień to pewnie niemożliwe bo za drogie i też bezskuteczne. Połowa łazi bez maseczek lub nosi pod nosem lub na brodzie. Młodzi z szlachta nie pracuje łażą gromadnie i bez maseczek ale kto co im zrobi , jak będzie więcej zachorowań to może zmądrzeją póki co *%#)!& rządzi- nie noszę kagańca, ogranicza moją wolność itp. bzdety, we Włoszech było podobnie haha i gdzie to ich zaprowadziło 18:29, 25.04.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

maniek 123 maniek 123

1 1

Piękny gest szkoda że jednorazowy a OSP codziennie dostarcza żywność i codziennie powinna być przeprowadzana taka dezynfekcja. Czyżby chodziło o reklamę firmy?????? 22:46, 25.04.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

666666

0 0

lasy sie same podpaliły xd gdzie jest gretta xd 09:49, 26.04.2020


REKLAMA
REKLAMA
0%