Region

Zamknij
Ważne

Wdarli się do mieszkania i zaatakowali dwóch mężczyzn. W ruch poszła maczeta

Redakcja Dzień Dobry Włocławek Redakcja Dzień Dobry Włocławek 15:46, 13.05.2026 Aktualizacja: 15:48, 13.05.2026
11 Trzech napastników z maczetą wtargnęło do mieszkania. Są zarzuty Zdjęcie ilustracyjne Fot. Marcin Szydlik / siecportali.pl

Trzech mieszkańców powiatu włocławskiego stanie przed sądem po brutalnym ataku z użyciem maczety. Według prokuratury mężczyźni mieli wtargnąć do mieszkania i pobić dwóch pokrzywdzonych, narażając ich nawet na utratę życia.

Do Sądu Rejonowego we Włocławku trafił akt oskarżenia przeciwko trzem mieszkańcom powiatu włocławskiego. Sprawa dotyczy brutalnego ataku, do którego doszło 20 listopada 2025 roku.

Prokuratura oskarżyła 27-letniego Sebastiana P., 25-letniego Kamila P. oraz 32-letniego Dawida S. Śledczy twierdzą, że mężczyźni działali wspólnie i po wcześniejszym wtargnięciu do mieszkania w gminie Lubień Kujawski zaatakowali dwóch pokrzywdzonych – Krzysztofa N. i Mariusza N.

Według ustaleń śledztwa podczas ataku użyta została maczeta.

Prokuratura: ofiary były narażone na utratę życia

Śledczy zarzucają oskarżonym udział w pobiciu z użyciem niebezpiecznego narzędzia oraz naruszenie miru domowego, czyli bezprawne wtargnięcie do cudzego mieszkania.

Jak wynika z komunikatu prokuratury, pokrzywdzeni zostali narażeni na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Ostatecznie mężczyźni doznali obrażeń powodujących naruszenie czynności narządów ciała na okres poniżej siedmiu dni.

Oskarżeni nie przyznali się do stawianych im zarzutów, zakwestionowali swoje sprawstwo

– przekazała prok. Małgorzata Kręcicka, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej.

Jeden z oskarżonych działał w recydywie

Prokuratura poinformowała również, że Dawid S. miał dopuścić się tego czynu w warunkach recydywy. Oznacza to, że był już wcześniej skazany i ponownie miał wejść w konflikt z prawem.

Sebastian P. i Dawid S. byli wcześniej karani sądownie. Kamil P. nie był wcześniej karany.

Dwóch trafiło do aresztu

W trakcie postępowania wobec Sebastiana P. i Kamila P. zastosowano tymczasowy areszt. W przypadku Dawida S. prokuratura zastosowała dozór policji.

O dalszym losie oskarżonych zdecyduje teraz sąd.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (11)

WYRÓŻNIONE KOMENTARZE

Pozostałe komentarze

cvhcvh

3 9

Szlachta kujaw robiła podobne rzeczy i nikt nie miał z tym problemu.

16:24, 13.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

Twoja mutterTwoja mutter

1 1

szlachta petów , problem to ty o dane mutter

23:27, 13.05.2026

Z maczetą?Z maczetą?

8 4

Czyżby maczeciarze rozpoczęli kampanię wyborczą?

16:35, 13.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Olka2 Olka2

7 3

Może nie dostali zasiłku i się wyszli teras będą mieć lepiej w zakładzie jedzonko lekarz leki za darmo ja na to pracuję powodzenia

17:42, 13.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

EfektyEfekty

6 4

Niestety - to efekt lewackiego wychowania

22:18, 13.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

oo7oo7

5 1

No cóż sądy nie działają , policja chleje , naród bierze sprawiedliwość w swoje ręce .

04:52, 14.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

qqqq

1 0

Ale jaja, akcja jak w Krakowie

07:18, 14.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

do Efektydo Efekty

4 1

Zgodnie z ciągle aktualnym i POpularyzowanym lewackim hasłem "Rupta co hceta"

09:25, 14.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Strona ogłupianiaStrona ogłupiania

1 1

POdobno KOlesie proponują na otwartej stronie najwyższe emerytury tylko 14 , POtem tylko najniższe

09:30, 14.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

EdwardEdward

3 0

Wpadli by na Tumska to by uciekali w podskokach niewinnych ludzi zaatakowali
Precz z Łobuzami

10:01, 14.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%