REKLAMA

33-latek miał w domu narkotyki i broń. Stanie przed sądem

09:08, 18.06.2017 | .
REKLAMA
Skomentuj
Mężczyzna miał w mieszkaniu 13 g marihuany. Fot. KPP w Rypinie

Kryminalni z Rypina w mieszkaniu 33-letniego mieszkańca Skrwilna zabezpieczyli narkotyki. Na tym jednak nie koniec znalezisk. Mężczyzna miał w domu również broń na gaz.

Rypińscy policjanci uzyskali informację, o tym, że 33-letni mieszkaniec Skrwilna posiada narkotyki. By potwierdzić te doniesienia, udali się do jego mieszkania. Na miejscu zastali 33-latka.

- Podczas przeszukania policjanci w jednym z pomieszczeń znaleźli woreczek z suszem roślinnym. Przeprowadzone wstępne badanie narkotestem wykazało, że jest to marihuana o wadze prawie 13 g. Funkcjonariusze znaleźli u mężczyzny również broń gazową. Znalezione przedmioty zostały zabezpieczone przez policjantów, a 33-latek trafił do policyjnej celi – mówi asp. Dorota Rupińska, oficer prasowy KPP w Rypinie.

Zatrzymany usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności. Zabezpieczona broń zostanie poddana szczegółowej ekspertyzie biegłych. Niewykluczone, że w tej sprawie mężczyzna również usłyszy zarzuty.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2017