Zamknij
REKLAMA

Odpady pod lupą policjantów i inspektorów. Znamy efekty przeprowadzonej kontroli!

11:00, 01.02.2019 | .
REKLAMA
Skomentuj
Radziejowscy policjanci ogniwa ruchu drogowego oraz kryminalni przeprowadzili wspólną akację z inspektorami Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska z Delegatury we Włocławku. Fot. KPP w Radziejowie

Policjanci i inspektorzy ochrony środowiska kontrolują towary przewożone przez kierowców samochodów ciężarowych i dostawczych. Mundurowi chcieli ujawnić nadużycia związane przede wszystkim z przewożeniem odpadów.

Wspólne działania przeprowadzono w środę, 30 stycznia na terenie powiatu radziejowskiego. W czasie akcji sprawdzano przede wszystkim legalność przewożonego towaru oraz dokumentację z tym związaną.

- Radziejowscy policjanci ogniwa ruchu drogowego oraz kryminalni przeprowadzili wspólną akację z inspektorami Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska z Delegatury we Włocławku. Na drogach w gminie Piotrków Kujawski kontrolowali ciężarówki i auta dostawcze, które mogły przewozić odpady. Głównym celem działań było ujawnianie czynów zabronionych, związanych z przewozem i handlem odpadami - informuje asp. szt. Marcin Krasucki, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radziejowie.

W trakcie przeprowadzanej akcji policjanci wraz z inspektorami ochrony środowiska skontrolowali kilkanaście pojazdów. Podczas działań zatrzymano 2 dowody rejestracyjne z uwagi na zły stan techniczny pojazdów. Mundurowi zapowiadają, że w najbliższym czasie tego typu akcje będą coraz częściej kontynuowane.

[ALERT]1548867621267[/ALERT]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

aa

4 0

saniko wozi ich sprawdzać , 11:18, 01.02.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

XyXy

0 2

Saniko wozi to co ty wyprodukujesz baranie. 13:49, 01.02.2019


soczekzfoczeksoczekzfoczek

8 0

Dziękuję wam Kochana Policjo za zlikwidowanie bandytów, plagi narkomanii oraz złodziejstwa! chwała wam że zajmujecie się teraz tak mało istotnymi sprawami. ... 11:29, 01.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone