Zamknij
REKLAMA

Zginęła tam 16-letnia dziewczyna! Policja szuka świadków zdarzenia

17:01, 10.04.2019 | D.W.
Skomentuj
Postępowanie w sprawie wypadku drogowego prowadzi wydział kryminalny Komendy Powiatowej w Lipnie. Fot. KPP w Lipnie

W wypadku, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 562, zginęła 16-letnia uczennica jednej z włocławskich szkół. Policja stara się wyjaśnić okoliczności tragicznego zdarzenia i szuka świadków.

Nastolatka została śmiertelnie potrącona przez samochód dostawczy 2 stycznia, około godz. 7 w Leniach Wielkich w gminie Dobrzyń nad Wisłą. Jak wynikało z relacji będących na miejscu funkcjonariuszy, 33-letni mieszkaniec powiatu sierpeckiego wyprzedzał pojazd ciężarowy. W trakcie tego manewru poczuł uderzenie. Od razu zatrzymał pojazd. Obok samochodu leżała 16-letnia dziewczyna. Mimo prowadzonej akcji ratunkowej, nastolatka zmarła.

[ZT]32241[/ZT]

Postępowanie w sprawie wypadku drogowego prowadzi wydział kryminalny Komendy Powiatowej w Lipnie. Mundurowi poszukują konkretnego świadka zdarzenia.

- Policja zwraca się z prośbą do kierującego pojazdem ciężarowym, który tego feralnego dnia był wyprzedzany przez kierującego sprinterem o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Lipnie pod nr telefonu (54)-231-86-00 - mówi sierż. szt. Katarzyna Sobocińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej w Lipnie.

Jak udało się nam ustalić, zmarła 16-latka była uczennicą Zespołu Szkół Akademickich we Włocławku. Uczęszczała do technikum wojskowego. Pogrzeb odbył się na cmentarzu parafialnym w Dobrzyniu nad Wisłą. Wzięło w nim udział kilkaset osób. 

(D.W.)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone