Zamknij
REKLAMA

54-latek zginął na miejscu. Policja poszukuje teraz jednej kobiety!

10:17, 01.11.2019 | D.W./KPP w Lipnie
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne. Fot. depositphotos.com
REKLAMA

Policjanci prowadzą postępowanie wyjaśniające w sprawie tragicznego w skutkach potrącenia, do którego doszło w miejscowości Wola w powiecie lipnowskim. 54-letni mężczyzna zginął na miejscu.

Do tragicznego zdarzenia doszło przed godziną 6. w niedzielę, (27. września) br. w Woli. Mężczyzna prowadzący białego fiata ducato podczas wyprzedzania innego pojazdu potrącił 54-latka prowadzącego rower. Niestety mężczyzna zginął na miejscu. 

- Policjanci ustalają fakty i przesłuchują świadków zdarzenia. Szukają nadal pozostałych osób, które mają wiedzę na jego temat. O pilny kontakt proszona jest szczególnie kobieta, która była na miejscu wypadku. Przemieszczała się prawdopodobnie srebrnym oplem – bliższych danych brak - i pozostawiła swój numer telefonu innemu mężczyźnie będącemu świadkiem zdarzenia- podkom. Małgorzata Małkińska

Jak udało się nam ustalić, podany numer telefonu został najprawdopodobniej źle zapisany i nie można nawiązać połączenia.

Policjanci dyżurujący w Komendzie Powiatowej Policji w Lipnie oczekują na wiadomość w tej sprawie. Można zgłosić się osobiście lub skontaktować się z całodobowym numerem telefonu na stanowisku kierowania: 54 231 86 21. Informacje można przekazywać anonimowo.

[ALERT]1572361437425[/ALERT]

 

(D.W./KPP w Lipnie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA