REKLAMA

W mieście i gminie budują drogi. Brześcian czekają utrudnienia

08:21, 10.08.2017 | .
REKLAMA
Skomentuj
W Brześciu Kujawskim trwa postępowanie przetargowe w związku z III etapem przebudowy dróg gminnych. Fot. depositphotos.com

W Brześciu Kujawskim trwa postępowanie przetargowe w związku z III etapem przebudowy dróg gminnych. Modernizacji zostanie poddane droga w miejscowości Guźlin oraz ulice Krakowska i Targowa w Brześciu Kujawskim.

Zakres prac został podzielony na kilka etapów. Na początek drogowcy skupią się na Guźlinie, gdzie zostanie przebudowana jedna z dróg. Dzięki temu mieszkańcy w końcu będą mogli korzystać z drogi asfaltowej. Strona internetowa gminny Brześć Kujawski podaje, że prace będą obejmować między innymi wykonanie warstwy asfaltowej, wjazdów gospodarczych i poboczy.

Druga część robót budowlanych dotyczyć będzie okolic ulicy Krakowskiej i Targowej w samym już Brześciu Kujawskim. Tam wykonany będzie ciągu dojazdowy do garaży i prowadzący do przepompowni ścieków.

Zaplanowane prace wiążą się z utrudnieniami dla mieszkańców. Ekipy remontowe zmuszone zostaną chociażby do zniszczenia studzienek ściekowych. Na ich miejscu pojawią się jednak nowe. Termin składania ofert mija w połowie sierpnia.  

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

wekwek

3 2

W Brześciu się buduje, a we Włocławku ul. Suszycka wygląda jak przed wojną! 08:26, 10.08.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

koleskoles

2 0

Widać gmina ma odpowiednich pracowników do przetargów, a miasto Włoclawek - nie!To i nie buduje! 11:16, 10.08.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

rowerzystarowerzysta

2 0

Znów kolejna inwestycja poza Włocławkiem, sąsiadujące gminy rozwijają się a tu nic! MASAKRA 11:17, 10.08.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2017