W poniedziałek (21 września) ewakuowano pracowników brzeskiego urzędu miasta. Na skrzynkę mailową magistratu przyszła informacja o pojemniku z niebezpieczną substancją.
Wiadomość o niebezpiecznej substancji pozostawionej w urzędzie miasta w Brześciu Kujawskim przyszła chwilę po godz. 9.
Jak udało się nam ustalić, anonimowy nadawca miał poinformować o tym, że w jednym z budynków pozostawiono pojemnik z gazem.
Urzędnicy pracujący w dwóch gmachach brzeskiego magistratu zostali już ewakuowani.
Na miejscu są policjanci i straż pożarna.
W Brześciu Kujawskim aktualnie czekają na przyjazd pirotechników, którzy mają przeszukać teren.
Jak udało się nam ustalić, w minioną sobotę brzeski urząd był czynny. Wszystko przez uroczystości dożynkowe, w związku z czym teren musi teraz zostać dokładnie sprawdzony.
Jak poinformował nas jeden z pracowników brzeskiego urzędu, informacja o podłożonym ładunku miała też trafić do innych instytucji w regionie.
gazol10:02, 21.09.2020
jak się nie chce robić to tak jest......
UNA BOMBER10:13, 21.09.2020
BUMBA ''''? TO ŁUN PODŁORZYŁ
Hgf10:28, 21.09.2020
Jaki prezydent taki zamach.
ROBAK15:24, 21.09.2020
MOŻE PLUSKWY PRZESZŁY XD
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Nowy rozdział dla pacjentów. W PCZ wielka feta i sprzęt
O matko, kiedyś wszystko miało dopisek 3D. Teraz zesr@ć się chcą z AI🤦🏻♂️
Czuczu
23:02, 2025-06-30
MON wdraża procedury na wypadek wojny
Można być spokojnym, poczta potrzebuje w normalnym trybie na dostarczenie listu poleconego dwa tygodnie a priorytetu 4 do 6 dni. Tak że spokojnie nie wyglądał bym listonosza z pilną przesyłką.
Anty poczta
22:57, 2025-06-30
Maryla zagrała we Włocławku i… została na noc. Wiemy, g
Jeśli spała w RIVERSIDE to znaczy, że w miejscu w którym zaczynała śpiewać. Tak to wtedy Maryla śpiewała w Deku na 3-go Maja i w Kujawcu!
Pamietający
22:56, 2025-06-30
Z Południa odchodzi wikary, nowego nie będzie
Jest strona Diecezji wloclawskiej i tam są aktualności dla osób zainteresowanych.
.......
22:30, 2025-06-30
7 2
W Brześciu nie ma prezydenta. Tu rządzi proboszcz.
2 0
JAK BURMISTRZ PATAŁACH TO RZĄDZI CZARNY