Zamknij
REKLAMA

72-latka chciała się powiesić. Ratunek przyszedł w ostatniej chwili

17:53, 22.05.2017 | .
Skomentuj 72-latka chciała popełnić samobójstwo. Fot. depositphotos
REKLAMA

Włocławscy policjanci uratowali 72-latkę, która próbowała odebrać sobie życie. Kobieta usiłowała się powiesić. Policjanci pojawili się na miejscu w ostatniej chwili.

W piątek ok. godz. 22.00 dyżurny włocławskich policjantów otrzymał niepokojącą informację. Wynikało z niej, że jedna z mieszkanek gminy Fabianki ma zamiar odebrać sobie życie. Z relacji syna kobiety wynikało, że po powrocie do domu z pracy na stole zauważył list, w którym matka poinformowała o zamiarze odebrania sobie życia.

- Reakcja dyżurnego była natychmiastowa. Pod wskazany adres wysłany został najbliższy patrol - st. sierż. Piotr Radziemski i st. sierż. Szymon Gmerek. Gdy policjanci dotarli na miejsce, ustalili, że syn sprawdził pomieszczenia domu i skontaktował się z rodziną oraz znajomymi, jednak kobiety nigdzie nie było. Mundurowi niezwłocznie rozpoczęli poszukiwania. Podczas sprawdzania pomieszczeń gospodarczych na poddaszu zauważyli wiszącą kobietę – mówi st. post. Tomasz Tomaszewski z KMP Włocławek.

Policjanci odcięli sznur, na którym wisiała desperatka, ułożyli w odpowiedni sposób jej ciało i rozpoczęli reanimację. Krótko po tym kobieta zaczęła oddychać. Mundurowi do czasu przyjazdu zaalarmowanej o wszystkim załogi pogotowia kontrolowali jej stan. Lekarz podjął decyzję o zabraniu 72-latki do szpitala na obserwację.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (1)

co się stałoco się stało

6 0

Wiecie mogła nie wytrzymać, dostała może diagnozę ale nie zaproponowano jej leczenia -własciwego leczenia na jakie w swoim słusznym odczuciu zasługiwała . 18:31, 22.05.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA