Zamknij
REKLAMA

Nadal szukają zaginionej 72-latki. Jej plakaty pojawiły się też we Włocławku!

10:00, 26.03.2021 | D.W./KPP Aleksandrów Kuj.
Skomentuj Fot. Nadesłane
REKLAMA

Wciąż nie udało się odnaleźć Anny Michalskiej. Kobieta wyszła z domu 12 marca i do tej pory nie skontaktowała się z najbliższymi. Najprawdopodobniej była widziana we Włocławku. Policja apeluje o sprawdzenie kamerek samochodowych.

O zaginięciu kobiety poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Aleksandrowie Kujawskim, a jej brak zgłosiła rodzina. Jak informują policjanci kobieta miała 12 marca około godziny 10 wyjść niezauważona z domu. Do dnia dzisiejszego nie wróciła, ani nie nawiązała kontaktu z bliskimi.

72-latka mieszka w Plebance, w gminie Waganiec, w powiecie aleksandrowskim. Jej telefon jest nieaktywny, nie ma także przy sobie dokumentów.

W chwili zaginięcia ubrana była w czarną kurtkę bez kaptura, spodnie typu jeans koloru ciemnoniebieskiego, czarne kozaki i brązową czapkę. 

Tak w dniu zaginięcia ubrana była kobieta. Fot. KPP Aleksandrów Kujawski

Aleksandrowska policja prosi o pomoc wszystkie osoby, które mogą posiadać informacje istotne dla ustalenia miejsca pobytu zaginionej.

- Funkcjonariusze szczególnie apelują do uczestników ruchu drogowego, w tym kierowców posiadających kamery samochodowe (rejestratory video), którzy poruszali się drogą krajową nr 91 na trasie Włocławek- Toruń w dniach 12-13.03.2021r.  i którzy zarejestrowali przemieszczające się w tym czasie i na tej trasie pojazdy lub osoby

- mówi asp. Marta Błachowicz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Aleksandrowie Kujawskim.

Od momentu zaginięcia aleksandrowscy policjanci sprawdzili wszystkie przekazane informacje mogące przyczynić się do odnalezienia kobiety, a do poszukiwań zostały wykorzystane psy służbowe. Funkcjonariusze przeczesali też tereny leśne oraz wskazane przez rodzinę miejsca ewentualnego pobytu zaginionej. Plakaty kobiety pojawiły się również we Włocławku.

W akcję poszukiwawczą włączył się też włocławski WOPR. Ratownicy poinformowali, że zaginiona kobieta była widziana w naszym mieście.

- Jak już wcześniej informowaliśmy, według jednej z wersji kobieta miała przyjechać autobusem PKS do Włocławka. Podczas czwartkowych poszukiwań policjanci ustalili nowe okoliczności. Zaginiona kobieta została zarejestrowana przez miejski monitoring z Włocławka. Jak poinformowała Marta Białkowska-Błachowicz, rzecznik policji w Aleksandrowie Kujawskim, kobieta zeszła po schodach z mostu na bulwary we Włocławku

- podają przedstawiciele WOPR Włocławek.

Wszystkie osoby mogące mieć informacje na temat miejsca pobytu zaginionej, proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Aleksandrowie Kujawskim. Informacje można przekazać pod nr tel. 47 7536 200 lub dzwoniąc pod numer alarmowy 112.

(D.W./KPP Aleksandrów Kuj.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

LgbtLgbt

0 17

W tej masce to morze do komandosuw wstompiła 10:08, 26.03.2021

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

ty-ty-

6 0

-pSZychoaście 13:18, 26.03.2021


......

5 0

przychlast to przychlast - nic nie poradzisz 13:26, 26.03.2021


REKLAMA
0%