Zamknij
REKLAMA

Sprawcy paserstwa i kradzieży złapani! Odpowiedzą przed sądem

19:40, 31.01.2018 | .
REKLAMA
Skomentuj
Za popełnione czyny mężczyźni odpowiedzą teraz przed sądem. Skradziony towar trafił do właściciela. Zdjęcia ilustracyjne. Fot. depositphotos.com

Policjanci podczas patrolu policyjnego zatrzymali mężczyznę, który kilka dni wcześniej sprzedał przedmioty pochodzące z kradzieży z włamaniem. Okazało się, że działał on sam. Mężczyzn czeka teraz sprawa w sądzie. 

Do zatrzymania mężczyzny doszło w piątek w Aleksandrowie Kujawskim. Mundurowi, podczas obchodu ustalili miejsce przebywania mężczyzny, który kilka dni wcześniej sprzedał przedmioty, które zdobył w wyniku kradzieży.

- Do kradzieży doszło w dniu 22 stycznia na terenie jednej z posesji w miejscowości Rudunki. Sprawca dokonał kradzieży telewizora i telefonu komórkowego powodując łączne straty w wysokości około 1200 złotych. Zatrzymany przez dzielnicowych 49 – letni mieszkaniec Aleksandrowa Kujawskiego sprzedał skradzione mienie w jednym z lombardów na terenie miasta - powiedział mł.asp Łukasz Kochanowski, pełniący obowiązki oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Aleksandrowie Kujawskim.

Dzięki ustaleniom poczynionym przez funkcjonariuszy policji okazało się, że 49-letni mężczyzna nie działał sam. W minioną sobotę zatrzymano drugiego mężczyznę, który był zamieszany w kradzieże. 42-latek usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Starszy z mężczyzn został dodatkowo oskarżony o paserstwo. 

Za popełnione czyny mężczyźni odpowiedzą teraz przed sądem. Skradziony towar trafił do właściciela.  

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone