Zamknij
REKLAMA

22-latek w terenie zabudowanym jechał o 116 km/h za szybko! Od razu stracił prawo jazdy!

15:10, 14.09.2018 | .
REKLAMA
Skomentuj
Tylko w miniony weekend, w trakcie trwania policyjnej akcji ?Prędkość? policjanci z Aleksandrowa Kujawskiego zatrzymali za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym 2 prawa jazdy. Zdjęcia ilustracyjne. Fot. depositphotos.com

Policjanci z wydziału ruchu drogowego zatrzymali do kontroli młodego kierowcę, który przekroczył prędkość w terenie zabudowanym. Radar pokazał, że jechał o 116 km/h za szybko. Mężczyzna od razu stracił prawo jazdy.

Do zdarzenia doszło w Zakrzewie w powiecie aleksandrowskim. Policjanci aleksandrowskiej „drogówki” zatrzymali młodego kierowcę, który w terenie zabudowanym znacznie przekroczył dopuszczalną prędkość.

- Przeprowadzony przez policjantów pomiar prędkości wykazał, że kierowca bmw, pomimo ograniczenia do 50 km/h, pędził 163 km/h. 22-letni mężczyzna został zatrzymany do kontroli. Za popełnione wykroczenie, oprócz grzywny w drodze postępowania mandatowego, policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy - relacjonuje mł. asp.  Marta Białkowska - Błachowicz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Aleksandrowie Kujawskim.

To jednak nie koniec drogowych wykroczeń w ostatnim czasie. Tylko w miniony weekend, w trakcie trwania policyjnej akcji „Prędkość” policjanci z Aleksandrowa Kujawskiego zatrzymali za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym 2 prawa jazdy.

Policja przypominamy, że zgodnie z przepisami kierowcom, którzy przekroczą dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h w obszarze zabudowanym, prawo jazdy zostanie odebrane bezpośrednio przez kontrolującego ich policjanta. Dokument zostaje następnie przesłany do właściwego starosty, który - wydając decyzję administracyjną - formalnie zatrzyma ten dokument - za pierwszym razem na 3 miesiące.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

Xyz.Xyz.

8 0

Tak dla jasności to nie był 22 latek bo to był *%#)!& który jeszcze myśli ze jest panem świata w swoim aucie. 16:11, 14.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

..

12 1

Temu wazniakowi powinni kwity zabrac dożywotnio i wysłać na leczenie psychiatryczne ...póki jest jeszcze na to czas 17:21, 14.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

qw_qw_

1 4

Ciekawe, czy pomiar został wykonany prawidłowo... 15:50, 16.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone