Zamknij
REKLAMA

Nastolatek tonął w Wiśle! Świadkowie mówią, że chłopak zostawił list pożegnalny

11:14, 08.06.2018 | .
REKLAMA
Skomentuj
Nastolatek długo przebywał długo pod wodą. Najbliższe dni pokażą, co z jego stanem zdrowia. Fot. Daniel Wiśniewski

14-letni chłopak, który spacerował po pomoście nagle zniknął z oczu przebywających na miejscu osób. Okazało się, że zdjął plecak i po chwili najprawdopodobniej wskoczył do wody. Świadkowie mówią, że zostawił list pożegnalny. Na szczęście udało się go uratować.

Do zdarzenia doszło w czwartek w Dobrzyniu nad Wisłą w godzinach popołudniowych. Nad Wisłą pierwsi pojawili się strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej z Dobrzynia.

- Gdy na miejscu pojawiła się specjalistyczna grupa ratownictwa wodnego z Włocławka 14-latek był już wyciągnięty z wody, w której musiał spędzić sporo czasu. Był nieprzytomny. Strażacy przejęli nastolatka od OSP Dobrzyń i kontynuowali akcję ratowniczą. Użyty został defibrylator, dzięki czemu wróciły czynności życiowe. Z chłopcem nie było jednak kontaktu - mówi w rozmowie z portalem DDWłocławek bryg. Dariusz Krysiński, oficer prasowy włocławskiej jednostki Państwowej Straży Pożarnej. 

Z relacji świadków wynika, że chłopak chodził z plecakiem po pomoście i w pewnym momencie ktoś zauważył jego zniknięcie. Wtedy zaalarmowano odpowiednie służby. Z nieoficjalnych informacji wynika, że 14-latek zostawił list pożegnalny, co wskazuje na to, że mogła to być próba samobójcza.

Nastolatek został następnie przekazany zespołowi ratownictwa medycznego. 14-latek miał odruchy życiowe, ale nie było z nim kontaktu. Najbliższe dni pokażą co ze stanem zdrowia chłopaka.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (3)

@@@@@@

5 44

Pewnie miał za małe kieszonkowe i nie widział sensu życia. 12:08, 08.06.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

Marek TalerzykMarek Talerzyk

14 5

Widać, że dużo wiesz o życiu, dobrze że napisałeś/łaś ten komentarz 13:21, 08.06.2018


Jordanów Jordanów

1 0

Jesteś idiotą! 22:24, 10.06.2018


© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone