Zamknij
REKLAMA

Na szyi miał zawiązane sznurowadło! Mężczyzna był półprzytomny i nie wiedział co się z nim działo!

11:50, 10.07.2018 | .
REKLAMA
Skomentuj
Wypowiedzi zgłaszającego były co prawda mało logiczne, ale policjanci postanowili udać się we wskazane miejsce. Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Daniel Wiśniewski

Około godz. 1 w nocy dyżurny komendy odebrał zgłoszenie o mężczyźnie przywiązanym do mostu. Na miejscu okazało się, że 23-latek z zawiązanym wokół szyi sznurowadłem leży pod drzewem. Nie wiedział jak się tam znalazł.

Do zdarzenia doszło dzisiejszej (10.07) nocy w Lipnie. Tuż po północy dyżurny tamtejszej komendy odebrał zgłoszenie o tym, że do mostu na terenie miasta przywiązany jest mężczyzna. Patrol prewencji, który udał się na miejsce, nie potwierdził jednak tej informacji.

Po chwili do komisariatu wpłynęło kolejne zgłoszenie. Tym razem zgłaszający podawał konkretną lokalizację. Jak wyjaśniają policjanci, informacja brzmiała niewiarygodnie, jednak na miejsce wysłano patrol.

- Policjanci po drodze, pod drzewem zauważyli leżącego 23-latka, który nie reagował na zadawane pytania. Mężczyzna był półprzytomny. Funkcjonariusze zauważyli zadzierzgnięte na jego szyi sznurowadło, które natychmiast przecięli. Dopiero wtedy mężczyzna zaczął normalnie oddychać, jednak nie umiał logicznie wytłumaczyć co się wydarzyło - relacjonuje mł. asp. Małgorzata Małkińska,  oficer prasowy KPP w Lipnie.

Funkcjonariusze wezwali na miejsce służby medyczne, które zabrały mężczyznę do szpitala. Na razie nie wiadomo, jaki jest jego stan zdrowia.  

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

leży na wieżyleży na wieży

2 0

Riki tiki narkotyki złoty strzał i są wyniki... 16:29, 11.07.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone