„Jezioro Łabędzie” w wykonaniu Russian National Ballet zachwyciło publiczność zebraną w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji.
W hali OSiR odbyło się przedstawienie „Jezioro Łabędzie” w wykonaniu słynnego zespołu baletowego Russian National Ballet. Genialna kompozycja Piotra Czajkowskiego zyskała światową sławę w 1894 roku.
„Jezioro łabędzie” ma to co w balecie klasycznym najpiękniejsze: wspaniałą muzykę, znakomitą choreografię oraz subtelny liryzm i romantyzm. Wszystko to w połączeniu z dbałością o precyzje wykonania i młodzieńczą pasją tancerzy Russian National Ballet, sprawia, że spektakl ten jest niezapomnianym przeżyciem.
Russian National Ballet to zespół założony w Moskwie, składający się z młodych tancerzy, kontynuujących tradycje słynnej rosyjskiej szkoły baletowej, którą cechuje ogromna dbałość o technikę wykonania oraz „rosyjska dusza” czyli szczególny rodzaj emocji, magii, która porusza każdego widza. Nadzór artystyczny nad zespołem sprawuje Siergiej Radchenko - wieloletni solista Teatru Bolshoi, a przez 25 lat partner światowej sławy primabaleriny Maji Plisieckiej.
Widowisko w hali OSiR obejrzało kilkuset widzów.
martus1071010:26, 13.12.2013
to musiało być super widowisko, szkoda, że nie udało się wygrać biletów w konkursie.
Hank10:42, 13.12.2013
Było by super widowisko gdyby muzyka nie była puszczana z magnetofonu...
OLAccccccc19:59, 13.12.2013
BEZNADZIEJNE WIDOWISKO......ŻENADA PO PROSTU. WYNUDZIŁAM SIĘ OKROPNIE, ZERO SYNCHRONIZACJI MIEDZY TANCERKAMI, WSZYSTKO KRZYWO....WYRZUCONE PIENIADZE :(
A.22:31, 13.12.2013
Może i nie było idealnie , ale widowisko zrobił na mnie duże wrażenie . Moim zdaniem było pięknie . U nas rzadko można zobaczyć przedstawienie tej klasy.
PrzemekN17:00, 04.01.2014
był ktoś jeszcze jak wrażenia ?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Miasto zasnuje dym, a nocą będzie głośno. Co zaplanowan
No teraz wszystko jasne! Dlaczego mam zamykać okna i nie przebywać na dworze . Co to za trucizna ?????
Mariusz 44
21:31, 2025-06-16
Zgon 46-latka na Piekarskiej. Prokurator chce wyjaśnień
Czy wkoncu ktos weźmie sie za tego Spamera wklejającego clickbitowe linki z Ruskiego YouTubA?😏🤔
Oi
21:27, 2025-06-16
Miasto zasnuje dym, a nocą będzie głośno. Co zaplanowan
Skończcie z tym ! Nie czytacie komentarzy ?? Nie trujcie nas bo nie wierzę , by to było obojętne dla człowieka i zwierząt ! Kto wymyślił to zamgławianie , po którym od razu mam duszności przy astmie ????!!
Mariusz 44
21:24, 2025-06-16
Poranek grozy na Granicznej. Tragedia na moście
Faktycznie, nawierzchnia na moście to tragedia.
fobia społeczna
20:54, 2025-06-16