Dzieci z Przedszkola Akademickiego samodzielnie przygotowały ozdoby świąteczne. Do piątku w placówce potrwa kiermasz bożonarodzeniowy.
Od 18 do 20 grudnia w Przedszkolu Akademickim organizowany jest kiermasz bożonarodzeniowy. Ozdoby mogą być piękną dekoracją domu lub idealnym prezentem. Można je kupić w siedzibie przedszkola, która mieści się na ul. 3 Maja w godz. 9:00-16:00.
Świąteczne dekoracje wykonały dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych samodzielnie lub z pomocą nauczycielek.
Całkowity dochód ze sprzedaży ozdób zostanie przeznaczony na zakup pomocy dydaktycznych dla placówki.
martus1071017:51, 18.12.2013
fajnie, że maluchy zaangażowały się w pomoc innym :) ozdoby świąteczne w ich wykonaniu wyglądają super!
B09:39, 19.12.2013
Pani w niebieskiej sukience sliczna
butterfly11:06, 19.12.2013
W życiu te maluchy nie zrobiły tych ozdób same czy z pomocą opiekunek. Na zbyt precyzyjną robotę to wygląda. Ale pomysł super. Popieram.
czar_na8912:27, 19.12.2013
Y to nie pomoc innym, po prostu kiermasz, z którego pieniądze zostaną spożytkowane na cele przedszkola akademickiego.
Pomysł ciekawy. Placówka nowa, więc na pewno jest jeszcze wiele do kupienia. Fakt, że dzieciaki i panie umiały być naprawdę zdolne, bo ozdoby wyglądają jak z dobrej galerii :)
sysunia12:55, 19.12.2013
śliczności!
zaq16:43, 19.12.2013
Super sprawa i dla przedszkola i dzieciakow
mariagawle199914:19, 20.12.2013
takie kiermasze to fajna sprawa!
PrzemekN17:28, 04.01.2014
ciekawy pomysł,ciekawe też czy wszystkie ozdoby zrobiły dzieci same
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz