"Światełko do nieba" zakończyło tegoroczny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Pokaz fajerwerków na zakończenie największej polskiej akcji charytatywnej to już tradycja. W niedzielę, punktualnie o godz. 20.00, na włocławskim niebie pojawiły się dziesiątki sztucznych ogni, wystrzeliwanych z terenu przyległego do Hali OSiR.
kris10:05, 13.01.2014
Ile to kosztowało ?
marti11:24, 13.01.2014
żadnych zdjęć z całej imprezy Wosp nie ma bo światełko było najciekawsze, setki włocławian na nie przyjechało a zaraz po nim odjechało, bo program imprezy był taki,że masakra.
żeb000000000000000fv11:29, 13.01.2014
Kto finansował ten pokaz i ile to kosztowało?
Zenek08:43, 14.01.2014
Setki to niewiele
ewika16:53, 15.01.2014
Marti masz rację program do niczego:)jak chciałam z 5-latkiem się gdzies wybrać to nie było na co:)
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz