Wypoczynek nad wodą w piękny, gorący dzień, moc atrakcji dla dzieci, zimne napoje i potrawy z grilla – tak wyglądał festyn z okazji Dnia Dziecka w marinie Zarzeczewo.
Niedzielny festyn nad zalewem Włocławskim przyciągnął prawdziwe tłumy. Rodzice ze swoimi pociechami wypoczywali nad wodą, korzystając z pięknej pogody.
Jak na festyn z okazji Dnia Dziecka przystało nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych. Dzieci mogły skorzystać z wielu dmuchanych zjeżdżalni, wziąć udział w konkursach z nagrodami i skosztować waty cukrowej i innych słodyczy.
Największą atrakcją była możliwość wypłynięcia w rejs jachtami żaglowymi. Skorzystać można było także z kajaków i rowerów wodnych.
Dla rodziców przygotowano dania z grilla, zimne napoje oraz możliwość wypoczynku przy muzyce.
W niedzielę w marinie Zarzeczewo nikt się nie nudził.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Włocławianka zemdlała przed koncertem Smolastego
To wszystko prawda ja zem potwierdzam 👍 nastepnie smolasty fanka i mordeczki bawili się na afterce Tumska 4
Edward
11:06, 2025-07-05
Włocławianka zemdlała przed koncertem Smolastego
Szacunek dla Smolastego 👍
bOb
11:02, 2025-07-05
Wypadek na Południu. Młodzi rozbili auta
Więcej takich wypadków. Niech tracą samochody, ale nieczdroeie czy zycie bo ono cenne. Za głupotę trza płacić utrata mienia.
Ohty
10:25, 2025-07-05
Wypadek na Południu. Młodzi rozbili auta
Na Średnicówce jeżdżą jak szaleni wieczorna porą tylko słychać pisk opon policja zero reakcji jakiś pajac między 19 kółka kręci na małym rondzie popisy nawet by mi ich nie było szkoda
Polus
09:32, 2025-07-05
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz