Zamknij
REKLAMA

WOPR i ANWIL za darmo uczą pływać dzieci, młodzież i dorosłych. Trwają zapisy

09.00, 12.08.2022 K.P.
Skomentuj Fot. depositphotos.com
REKLAMA

Do 22 sierpnia można zgłaszać się do udziału w kolejnej edycji darmowych lekcji pływania. Przedsięwzięcie to inicjatywa ANWILU organizowana wspólnie z włocławskim WOPR. 

ANWIL wspólnie z włocławskim WOPR-em zaprasza na kolejną już edycję darmowych lekcji pływania.

Praktyczne zajęcia na basenie dedykowane są dzieciom i młodzieży oraz dorosłym w wieku 40+ z Włocławka i powiatu włocławskiego. Na chętnych do udziału w drugiej odsłonie sportowej inicjatywy czeka kolejnych 90 miejsc

Darmowe lekcje pływania. Jak się zapisać?

Rekrutacja do tej edycji projektu potrwa do 22 sierpnia. Formularz zgłoszeniowy w formie elektronicznej oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej woprwloclawek.pl. Po wypełnieniu formularza należy go złożyć w formie papierowej w biurze WOPR Włocławek przy ul. Wysokiej 12 (od poniedziałku do piątku, w godz. 9:00 - 15:00).

Organizatorzy podkreślają, że liczba miejsc jest ograniczona.

Lekcje, podobnie jak w pierwszej edycji projektu, odbywać się będą raz w tygodniu w grupach dziewięcioosobowych. Zgodnie z założeniami projektu, po cyklu praktycznych lekcji każdy z uczestników powinien być w stanie przepłynąć sposobem dowolnym 50 m, przepłynąć pod wodą (bez wynurzania) co najmniej 5 metrów, jak również wykonać bezpieczny skok do wody.

Kolejna edycja przedsięwzięcia ANWIL  i WOPR

Daria Studzińska, Dyrektor Komunikacji, Marketingu i Sponsoringu ANWILU, podkreśla, że dla włocławskiej spółki chemicznej szczególnie ważne jest wspieranie edukacji i rozwoju najmłodszych, a nawiązanie w tym roku po raz kolejny współpracy z WOPR jest tego potwierdzeniem. 

- Kooperacja ANWILU z włocławskim WOPR-em, w zakresie organizacji zajęć pływackich, to jedna z najnowszych inicjatyw naszej spółki na rzecz wsparcia lokalnej społeczności. Łącznie, tylko w tym roku, z projektu skorzysta aż 180 osób! Pierwsza edycja akcji, którą realizowaliśmy od lutego br., spotkała się z naprawdę dużym zainteresowaniem mieszkańców i bardzo pozytywnym odbiorem samych uczestników. Dlatego tym bardziej, z wielką przyjemnością, zapraszamy kolejnych chętnych do wzięcia udziału w drugiej odsłonie projektu

- mówi Daria Studzińska. 

Przypomnijmy, że w tym roku dzięki ANWIL jest także bezpieczniej na miejskich kąpieliskach, z których korzystają włocławianie. Pisaliśmy o tym: Czarne i Wikaryjka bezpieczniejsze dzięki ANWIL S.A. Firma kupiła sprzęt dla ratowników

 
(K.P.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

AnnBAnnB

1 0

Szkoda, że nie dla 30+ 09:07, 12.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Włocławianin2Włocławianin2

2 0

" WOPR i ANWIL za darmo uczą pływać dzieci, młodzież i dorosłych..." autor artykułu zapomniał sprostować , że o przyjęciu nie decyduje kolejność zgłoszeń.
Pływać nauczą się w tym projekcie tylko osoby z anwilu albo po znajomości.... 13:22, 07.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%