Włocławskie Multikino prowadzi akcję skierowaną do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu naszego miasta. Podczas porannych seansów prezentowane są filmy, skierowane są właśnie do młodego widza.
- Akademia Filmowa Multikino to projekt skierowany do szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych - powiedziała Beata Radziszewska z włocławskiego Multikina. - Pomaga młodym widzom sprawniej poruszać się w bogatym dorobku współczesnej kultury. W repertuarze znajdziemy filmy, które nie tylko charakteryzują się wartościami edukacyjnymi, ale są przede wszystkim intrygujące, przykuwają uwagę młodych widzów. Zależy nam, by dzieci i młodzież umiały cieszyć się kinem. Wierzymy, że tylko wtedy wynoszą z kina te wartości, które chcemy propagować.
Specjalne atrakcje czekają także na najmłodszych uczestników Akademii Filmowej Multikina. Przed każdym seansem dzieci biorą udział w animacji taneczno - ruchowej prowadzonej przez Jolantę Michalak z włocławskiego Jolmartu.
- Dzieci uczą się kilku ruchów, następnie wspólnie tańczymy i bawimy się – powiedziała Jolanta Michalak. - Na zakończenie zajęć przeprowadzamy konkurs, podczas którego dzieci mogą zatańczyć samodzielnie. Najaktywniejsze dzieci otrzymują upominki.
Szkoły chcące wziąć udział w Akademii Filmowej powinny skontaktować z włocławskim Multikinem.
3 0
za chlaniem i jaraniem przede wszystkim !
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz