Zamknij
REKLAMA

Porzucone zwierzaki potrzebują pomocy. Co można zrobić? Wszystko w rękach włocławian

17:00, 20.01.2022 | R.C.
Skomentuj Połamana Suzi i zaniedbana Spanielka. Fot. Fundacja Mondo Cane - Inspektorat Włocławek
REKLAMA

Zaniedbane, wychudzone i zakrwawione. Do Fundacji Mondo Cane trafiają psy i koty, które doświadczyły ludzkiego okrucieństwa. Jest jednak sposób na poprawienie losu zwierząt.

Fundacja Mondo Cane to organizacja, której głównym celem jest ratowanie zwierząt. Do jej zadań należą m.in. organizowanie domów tymczasowych dla zwierząt czy prowadzenie akcji edukacyjnych.

Włocławski inspektoriat Mondo Cane zwrócił się z prośbą do mieszkańców naszego miasta o wsparcie w zbiórce dla zwierząt.

Połamana Suzi, Kropek z krwiomoczem, zaniedbana spanielka, szczeniaki z lisiej nory - to nasi podopieczni, którzy potrzebują Waszej pomocy. Specjalnie dla nich ruszamy ze zbiórką najpotrzebniejszych rzeczy, których brakuje na cito...

pisze na swoim Facebooku Fundacja Mondo Cane - Inspektorat Włocławek.

Które produkty są potrzebne? Organizacja prosi m.in. o takie rzeczy jak: koce, żwirek, podkłady higieniczne, mokra karma dla psów i kotów oraz sucha karma dla psów.

Osoby, które chcą pomóc, proszone są o kontakt z fundacją. Podarunki można zostawić na Zazamczu w Gabinecie Weterynaryjnym Sonda przy ul. Hożej 4.

(R.C.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


Serce się krajeSerce się kraje

19 0

Biedne psiaki 😭, ludzie otwórzcie swoje serca 😥, a tym zwyrodnialcom co krzywdzą zwierzęta życze żeby sami doświadczyli takiego okrucieństwa 😠 18:29, 20.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Gość Gość

0 0

Jak kiedyś chciałam pomocy tam na Hożej bo znalazłam kota ciężko był chory to ani stowarzyszenie Ani p dr nie byli zainteresowani pomocą za dużo kotów oni muszą z czegoś żyć i albo płacę albo ich to nie obchodzi! tacy miłośnicy zwierząt!zawiozłam do schroniska wyleczony wykastrowany i żyje wolno sobie kotek!ja pomocy nie uzyskałam z kotem! 15:21, 14.02.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%