Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na autostradzie A1. Pasażer audi zginął na miejscu.
Do tragicznego zdarzenia, o którym informowaliśmy na redakcyjnym facebooku, doszło w sobotę (7 maja) na autostradzie A1 na wysokości miejscowości Kuczek w powiecie aleksandrowskim.
W godzinach popołudniowych osobówka wjechała w tył innego auta.
- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 36-letni kierujący audi uderzył w tył naczepy samochodu ciężarowego. W wyniku tego zdarzenia, śmierć na miejscu poniósł 44-letni pasażer audi
- mówi asp. Marta Białkowska - Błachowicz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Aleksandrowie Kujawskim.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"15597"}
Jak informuje komenda, badanie na obecność alkoholu we krwi wykazało, że uczestnicy wypadku byli trzeźwi.
Dokładne okoliczności wypadku wyjaśni teraz policyjne postępowanie prowadzone pod nadzorem prokuratora.
::addons{"type":"alert"}
Dżordż10:48, 10.05.2022
O kurde..😮
10:51, 10.05.2022
Jeżeli Ci idioci jechali i zginęli tylko oni bez krzywdy dla innych to dobrze. Należy nawet pośmiertnie ściągnąć pieniądze z majątku tych osób i pokryć straty, zniszczone drogi i opłacić sluzby.Gorzej jak idiota jak kilkanaście lat temu zabił sąsiada który wracał na rowerze...
Romek10:56, 10.05.2022
Niech pokazują! Każdy normalny człowiek powinien wiedzieć, że BMW na drodze to zagrożenie. Może w końcu policja zacznie eliminować narkomanów w beemkach z ulic.
Ktos17:54, 10.05.2022
Tam jest mowa o Audi..
gorące majtki10:57, 10.05.2022
Zapatrzyli się na przydrożne ukrainki, które machały nogami i idkrywały biust.
Janek18:11, 11.05.2022
Palant
em14:43, 10.05.2022
Rodzinę pasażera z audi proszę o kontakt mój e-mail: [email protected]
Użytkownik15:36, 10.05.2022
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
!!!16:36, 10.05.2022
Ej narkomanie to było audi a nie bmw
Awen18:15, 10.05.2022
Kiedy komisja wypadkowa?
Kierowca19:05, 10.05.2022
Dobre auto, prędkość a na pewno nie przepisowa i tragedia gotowa...
Maras 22:35, 10.05.2022
Wyprzedzająca ciężarówka zajeżdża drogę i tragedia gotowa. To norma na naszych autostradach!
szybko07:29, 11.05.2022
Szybko+ jeszcze szybciej = efekt na foto
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz