Zamknij

Zabudowa busa - czym jest i z jakiego wyposażenia się składa?

art. sponsorowany + 10:36, 26.08.2024 Aktualizacja: 10:36, 26.08.2024

Zastanów się, jak często przy prowadzeniu działalności spotykasz się z problematycznym transportem różnego rodzaju ładunków. Uszkodzone kosztowne elektronarzędzia, pogubione drobne elementy montażowe i ogólny chaos panujący w przestrzeni ładunkowej to zmora tysięcy firm, dla których logistyka stanowi istotną część biznesu. Profesjonalna zabudowa samochodowa pozwala rozwiązać te wszystkie problemy. Z jakich elementów może składać się zabudowa busa?

Czym jest zabudowa warsztatowa busa i kto z niej skorzysta?

Personalizowana zabudowa aut, np. zabudowa warsztatowa lub zabudowa serwisowa, polega na zaprojektowaniu elementów wyposażenia przestrzeni ładunkowe, które pozwolą na bezpieczny transport jak największej ilości ładunku. Jej zadaniem jest zwiększenie ładowności, ułatwienie zachowania porządku w bagażniku oraz zwiększenie ergonomii pracy w terenie. Wszystkie niezbędne elementy pracownicy mają do dyspozycji na wyciągnięcie ręki. Wystarczy po nie sięgnąć. W rezultacie prace przebiegają szybciej i efektywniej.

Solidna zabudowa busa to idealne rozwiązanie dla firm zajmujących się m.in.:

  • montażem instalacji OZE;
  • utrzymaniem ruchu;
  • świadczeniem usług budowlanych, remontowych lub serwisowych;
  • utrzymaniem instalacji telekomunikacyjnej, wodociągowej lub elektrycznej.

Każda firma, której pojazdy regularnie wyjeżdżają w teren, skorzysta z takiego rozwiązania. Dzięki zabudowie szytej na miarę zawsze masz pewność, że wykorzystujesz 100% dostępnej przestrzeni.

Z jakich elementów składa się zabudowa busa na narzędzia?

Dużą zaletą personalizowanej zabudowy warsztatowej jest to, że przedsiębiorca otrzymuje elementy wyposażenia dopasowane do indywidualnych potrzeb. Niezależnie od tego, czy często transportujesz elementy dłużycowe, drobne wkręty i śruby czy kosztowną aparaturę pomiarową, przemyślany projekt sprawi, że będziesz pracował znacznie bardziej efektywnie. Większość producentów zabudów nie oferuje jednak zbyt wielu możliwości konfiguracji poszczególnych elementów. Wyjątkiem jest firma GEMA Poland. Zabudowy GEMA mogą składać się z takich części, jak:

  • regały z solidnymi półkami o udźwigu 120 kg;
  • systemy szuflad wytrzymujące nawet 90 kg nacisku;
  • pojemniki, boksy i kuwety na drobne elementy;
  • uchwyty montażowe do skrzyń narzędziowych oraz na elektronarzędzia i aparaturę pomiarową;
  • rozkładane imadło do prac ślusarskich;
  • platforma pod agregat.

Producent jest także w stanie wykonać dowolny inny element według wytycznych klienta. Zabudowa GEMA składa się z tłoczonego anodyzowanego aluminium oraz materiałów kompozytowych. To połączenie wyróżniające się bardzo dużą wytrzymałością, ale też niską masą własną. W efekcie maleje ilość zużywanego paliwa nawet do 0,5 litra na każde przejechane 100 km.

Jak wybierać dodatkowe akcesoria do zabudowy busa?

Zabudowy GEMA mogą być uzupełnione o cały szereg akcesoriów dodatkowych, które ułatwiają prace w terenie i zwiększają możliwości transportowe pojazdu.

Takim rozwiązaniem jest np. wentylator Easy Aero. Usuwa on nieprzyjemne zapachy, wilgoć i gazy tworząc zdrową atmosferę pracy. Innym rozwiązaniem jest np. mobilny kącik higieniczny Shoulder Sink. Składa się on z pojemnika na wodę, mydła, ręcznika papierowego, środka do dezynfekcji oraz kosza na odpady. Pomaga utrzymać czyste dłonie nawet przy ciężkiej pracy fizycznej. Takich modułów można zamontować znacznie więcej. Sprawdź: https://gemapoland.pl/nasze-akcesoria/.

Szukasz sprawdzonego wykonawcy zabudów projektowanych indywidualnie? Zajrzyj na: https://gemapoland.pl/zabudowy-warsztatowe-wloclawek/. Firma GEMA Poland od ponad 30 lat dostarcza przedsiębiorcom rozwiązania odpowiadające na codzienne potrzeby. Sprawdź opatentowane rozwiązania, które naprawdę działają!

(art. sponsorowany)
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
0%