Zamknij
REKLAMA

Ile zarabia korepetytor matematyki we Wrocławiu?

00:00, 19.05.2022 | materiał partnera

Znasz matematykę na tyle dobrze, by móc wytłumaczyć jej zawiłości innym osobom? Jesteś komunikatywną i otwartą osobą, która łatwo buduje nowe relacje? Jeśli tak, być może praca w roli korepetytora matematyki jest dla Ciebie! Sprawdź, ile zarabia korepetytor matematyki we Wrocławiu i na czym najczęściej polega jego praca. Lekcje matematyki mogą okazać się całkiem dochodowym zajęciem.

Na czym polega praca korepetytora z matematyki?

Korepetytor, którego domeną są lekcje matematyki, może przygotowywać uczniów i studentów do ważnych egzaminów. Mowa chociażby o nauce pod kątem egzaminu ósmoklasisty czy obowiązkowej matury z matematyki. Co więcej, korepetycje mogą mieć również na celu „podciągnięcie” w nauce słabszych uczniów.

Najlepsi korepetytorzy to często nauczyciele ze szkół publicznych, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w zawodzie. Dzięki temu uczniowie zyskują pewność, że oferowane przez nich zajęcia będą najwyższej jakości. Poza tym, praca nauczyciela oraz korepetytora nie różnią się od siebie aż nadto.

Jakie są największe zalety pracy w roli korepetytora? Możesz stale rozwijać swoje umiejętności i doskonalić się w konkretnej niszy. Zdobywasz doświadczenie, jakie może przydać Ci się w dalszej karierze zawodowej. Co więcej, możesz liczyć na stały i bardzo atrakcyjny zarobek, którego wysokość zależy od wielu czynników, o których piszemy w dalszej części tekstu.

Czy udzielanie lekcji matematyki ma jakieś słabe strony? Przede wszystkim trzeba wykazać się cierpliwością i lubić uczyć innych. Bez tych dwóch cech może być Ci trudno poradzić sobie w tym zawodzie.

Dzisiejsi korepetytorzy lekcje udzielać mogą już nie tylko osobiście, ale również przez Internet. Okazuje się, że ta druga opcja stale zyskuje na popularności, więc warto dostosować się do wymagań rynkowych.

Ile zarabia korepetytor z matematyki?

Stawki godzinowe i miesięczne zarobki korepetytorów zależą od sporej liczby czynników. Sprawdzimy, ile zarabia korepetytor z matematyki na przykład we Wrocławiu, gdzie jest ogromne zapotrzebowanie na lekcje matematy

Najniższa stawka godzinowa 40-50 zł
Najwyższa stawka godzinowa 80-120 zł
Stawka godzinowa za lekcje online 70 zł

Powyższe ceny pochodzą z platformy korepetytorskiej BUKI, gdzie uczniowie chętnie szukają najlepszych korepetycji w kraju. Jeżeli szukasz pracy jako korepetytor matematyki, koniecznie sprawdź aktualną ofertę serwisu. Być może uda Ci się poszerzyć swoje grono klientów dzięki wysokiej klasy ogłoszeniom na tym zaufanym i lubianym portalu.

Warto również dodać, że w skali kraju zarobki korepetytora we Wrocławiu należą do jednych z najwyższych w Polsce. Stawki godzinowe za lekcje matematyki oraz innych przedmiotów egzaminacyjnych są tutaj powyżej ogólnokrajowej średniej. Dlatego też każdy korepetytor z matematyki może liczyć na niezwykle atrakcyjne zarobki w skali miesiąca.

Korepetycje z matematyki we Wrocławiu – to się opłaca!

Wrocław to jedno z największych polskich miast, gdzie stale rośnie zapotrzebowanie na korepetycje z matematyki. Praktyka pokazuje, że jest to niezwykle opłacalne zajęcie dla nauczycieli, którzy szukają dodatkowego dochodu. Sprawdź, ile zarabia korepetytor matematyki, a także zwyczajny nauczyciel w szkole:

  • Stażysta nauczyciel – ok. 3500 zł
  • Nauczyciel kontaktowy – ok. 3800 zł
  • Nauczyciel mianowany – ok. 5000 zł
  • Dyplomowany nauczyciel – ok. 6500 zł
  • Nauczyciel i korepetytor w jednym – podstawa wynagrodzenia + minimum 50% więcej!

Ostateczne zarobki korepetytora zależą od nauczyciela, gdyż to on dostosowuje swój grafik do własnych możliwości. Najbardziej aktywni korepetytorzy we Wrocławiu są w stanie zarobić nawet 7000 zł!

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%