Zamknij
REKLAMA

Łączy nas przestrzeganie prawa. Będziemy na Jarmarku Włocławskim

10:00, 22.06.2022 | .

Jest wiele spraw, które dzielą Polaków, ale kwestia podejścia do przestrzegania prawa jest tą, która powinna nas łączyć. Każdy Obywatel i Obywatelka powinni mieć prawo oczekiwać przestrzegania prawa niezależne od tego, kto aktualnie rządzi. Każdy powinien mieć prawo do niezawisłego, sprawnie działającego sądu, niezależnie od tego gdzie mieszka, w co wierzy, czy jaki ma światopogląd.

Chcemy łączyć Polaków w kwestii podejścia do fundamentalnych zasad Państwa Prawa, ponad wszelkimi podziałami. Dlatego zapraszamy wszystkich do rozmów z sędziami o tym, jak widzimy sądownictwo, aby wypracować w przyszłości, jak najlepszy jego model. W swobodnej atmosferze porozmawiajmy na ten temat.

Zapraszamy na nasze stoisko 25 czerwca 2022r od godziny 10:00 na ul. 3 Maja we Włocławku podczas Jarmarku Włocławskiego, odbywającego się w ramach Dni Włocławka.

Projekt ,,Praworządność wspólna sprawa” finansowany jest z programu dotacyjnego “Aktywni Obywatele - Fundusz Krajowy” przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię (Darczyńcy) w ramach funduszy EOG i funduszy norweskich, przyznanego Stowarzyszeniu Sędziów Polskich “Iustitia”.

Operatorem programu Aktywni Obywatele - Fundusz Krajowy jest konsorcjum złożone z trzech organizacji: Fundacji im. Batorego, Fundacji Stocznia oraz Fundacji Akademia Organizacji Obywatelskich (FAOO).

(materiał promocyjny )
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%