Zamknij
REKLAMA

Jak wygląda współpraca z brokerem kurierskim? Wyjaśniamy!

09:47, 26.02.2020 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Jeśli jesteś właścicielem sklepu internetowego, powinieneś zdawać sobie sprawę, że klienci – poza bardzo dobrą jakością produktów – oczekują również wygodnej i optymalnej pod względem cenowym dostawy. Z tego powodu oraz więcej e-przedsiębiorców decyduje się na współpracę z brokerami kurierskimi.

Integracja

Firmy brokerskie, takie jak Sendit, dają możliwość integracji swoich usług z oprogramowaniem danego sklepu internetowego, a także z Allegro. Dzięki temu klient biznesowy może zarządzać zleceniami opartymi na zasadzie nadania i odbioru przez kuriera oraz administrować przesyłkami. Integracja to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie czas i oszczędności. Dzięki niej można mieć jednoczesny dostęp usług do wielu firm kurierskich, wśród których warto wskazać m. in. UPS, FedEx, DHL oraz Pocztę Polską. Warto zaznaczyć, że korzystanie z usług brokera kurierskiego znacznie usprawnia proces nadawania przesyłek – przedsiębiorca kontaktuje się tylko z brokerem, a nie z każdym z przewoźników z osobna. Dużo łatwiej jest mu także porównać obecne oferty wysyłania paczek.    

Cennik biznesowy

Właścicielom e-sklepów, korzystających z usług firm DPD Polska oraz FedEx, dedykowany jest specjalna taryfa. Opcja ta dostępna jest dla klientów biznesowych, którzy rozliczają wysyłkę raz na miesiąc, za pomocą przelewu po otrzymaniu faktury VAT. Atrakcyjność oferty wzrasta wraz z ilością wysyłanych paczek. Paczki opłacane z góry nie są jednak wliczane do zbioru wysyłek objętych zniżką. Licznik przesyłek aktywowany jest na nowo, każdorazowo pierwszego dnia miesiąca. Warto dodać, że rabat nie obejmuje przesyłek paletowych oraz usług dodatkowych. W przypadku wyboru firmy innej niż DPD Polska oraz FedEx, należy wejść na stronę brokera kurierskiego i zapoznać się z obowiązującymi cenami danego przewoźnika. Szczegółowe informacje na ten temat znaleźć można pod adresem https://www.sendit.pl/cennik/cenniki-krajowe/dpd.

Współpraca z brokerem kurierskim to wygodne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić sporo środków finansowych i czasu. Dzięki systemowi integracji klienci biznesowi mają wszystkie wysyłki pod kontrolą, co znacznie ułatwia proces zarządzania nimi. Jedną z największych zalet współpracy z brokerami jest jednoczesny dostęp do usług wielu firm kurierskich.

(Artykuł sponsorowany )
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%