Zamknij
REKLAMA

Piękne kolczyki od Argentum Biżuteria

00:00, 27.04.2021 | materiały partnera

Kolczyki mają bardzo długą historię. Istnieją dowody świadczące, że były znane już w IV wieku przed naszą erą. Dziś praktycznie każda dorosła kobieta ma przekute uszy i wiele z nich nosi kolczyki marki Argentum.

Kolczyki Argentum – na pewno się im nie oprzesz

Kolczyki to chyba najpowszechniejszy typ biżuterii. Można je kupić praktycznie wszędzie, od ekskluzywnych salonów jubilerskich po odpustowe stragany. Oczywiście będą różniły się jakością, wzornictwem i ceną, ale też krąg ich odbiorców będzie zupełnie różny.

Jedno jest pewne, na tle bogatej oferty kolczyków zdecydowanie wyróżnia się marka Argentum, która doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że kolczyk to coś więcej niż ozdoba ucha.

Kolczyki Argentum wyróżnia nienachalne, subtelne wzornictwo, oryginalna linia, precyzja wykonania i wykończenia, ponadczasowy wygląd. To nie są kolczyki, które wyjdą z mody po sezonie lub dwóch. Można je z dumą nosić przez lata.

Z czego zrobione są kolczyki Argentum

Kolczyki Argentum to biżuteria, która łączy dwie ważne cechy: wysoką jakość i przystępną cenę. Stąd nie znajdziemy tu bardzo drogich kolczyków ze złota i kamieni szlachetnych, aczkolwiek te, które możemy obejrzeć na stronie producenta, tak właśnie wyglądają. To zasługa syntetycznych cyrkonii i wysokiej próby pozłacanego srebra. To też swego rodzaju novum, bo przywykliśmy raczej do pozłacania metali nieszlachetnych, srebro pozostawiając w naturalnej postaci.

Obok kolczyków pozłacanych do wyboru mamy kolczyki srebrne, delikatnie lśniące chłodnym blaskiem. Oferowane są w bardzo różnorodnym wzornictwie, można je bez trudu dobrać dla małych dziewczynek i dla dorosłych kobiet.

Kolczyki Argentum – srebro czy złoto?

Niegdyś wybór między srebrem a złotem zależny był od wieku. Dziś ten przesąd włożono między bajki. Małe dziewczynki chętnie noszą złoto, dorosłe kobiety wybierają srebro, gdy tylko mają na to ochotę. Czym więc kierować się przy wyborze?

Przede wszystkim trzeba postawić na jednolitość. Jeśli kupujemy srebrne kolczyki Argentum, nie możemy założyć do nich złotego naszyjnika. Chociaż współczesna moda jest bardzo liberalna, warto trzymać się określonego kanonu – złoto do złota, srebro do srebra. Wyjątkiem jest sytuacja, w której naszyjnik lub kolczyki łączą w sobie elementy srebrne i złote. W takim wypadku dobór biżuterii jest bardzo dowolny.

Kolczyki długie czy krótkie?

Tu też liberalizm jest ograniczony okolicznościami.

Małym dziewczynkom poleca się kupować kolczyki krótkie, najlepiej płaskie sztyfty. Dopiero te w wieku szkolnym mogą nosić kolczyki odstające od uszu. Marka Argentum oferuje bardzo duży wybór kolczyków pasujących małym dziewczynkom. Niektóre z nich można z powodzeniem założyć nawet niemowlętom.

Krótkie kolczyki to też opcja do pracy, w której obowiązuje sztywny dress code. Nie wszędzie można beztrosko nosić kolczyki do ramion. Te lepiej zostawić na spotkania w gronie rodziny lub znajomych, przyjęcia albo bale. Długie kolczyki w wersji srebrnej lub pozłacanej można obecnie kupić w okazyjnej cenie.

Argentum – nie tylko kolczyki

Biżuteria damska Argentum to nie tylko kolczyki, ale też naszyjniki, bransoletki, pierścionki. Wizualnie bardzo lekkie, delikatnie ozdabiają kobiece dłonie i dekolty. Bez trudu można dobrać biżuterię do kolczyków, tworząc w ten sposób unikalny, spersonalizowany zestaw.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%