Zamknij
REKLAMA

Nowoczesne modele SUV-ów w atrakcyjnym modelu finansowania dla firm

00:00, 08.07.2021 | materiały partnera

Szukasz firmowego auta, które będzie nie tylko niezawodne, ale sprawdzi się także w każdej sytuacji? Poruszasz się głównie po mieście, ale zdarza Ci się też podróżować w trudnych warunkach? Nie potrzebujesz auta dostawczego, ale przestronność samochodu z pewnością będzie atutem? Jeśli Twoja odpowiedź na każde z powyższych pytań brzmi „tak”, to znaczy, że SUV jest tym, czego potrzebuje Twoja firma. Poznaj ofertę nowoczesnych modeli i wybierz wygodne finansowanie.

Nowoczesne SUV-y – jakie możliwości oferują?

Co decyduje o wyborze firmowego samochodu? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi – zależy to przede wszystkim od charakteru prowadzonej działalności. Nie każdy przedsiębiorca potrzebuje samochodu dostawczego, jednak możliwość przewożenia większych gabarytów od czasu do czasu przydaje się każdemu. Podobnie jest w przypadku zawieszenia – nawet jeśli większość tras odbywasz w mieście, możliwość łatwego poruszania się po różnych nawierzchniach stanowi dodatkowy atut.

Biorąc pod uwagę powyższe aspekty, SUV-y mają zdecydowaną przewagę nad innymi modelami pojazdów. Nie przekreśla to jednocześnie ich walorów reprezentacyjnych. Większość marek oferująca SUV-y w swojej ofercie posiada dużą renomę w świecie motoryzacji, m.in. BMW, Volvo, Jaguar itp. Takie auto będzie doskonale prezentować się także na biznesowym spotkaniu.  

Firmowy SUV – poznaj możliwości finansowania

W parze z jakością i niezawodnością idzie także cena – w przypadku SUV-ów koszty zakupy auta zaczynają się od ok. 100 tys. zł. W przypadku prestiżowych marek cena ta może być nawet dwa razy wyższa.

Dlatego w przypadku zakupu firmowego SUV-a warto skorzystać z alternatywnych metod finansowania dostępnych w mAuto. Wśród nich możesz wybrać z ofert leasingu oraz najmu. Na czym polegają?  

Leasing i najem to rozwiązania, które w swojej formie przypominają dzierżawę. W obu przypadkach dochodzi do zawarcia umowy między stronami – leasingodawcą i leasingobiorcą. Przedmiot leasingu – w tym wypadku samochód, trafia do użytku przedsiębiorcy w zamian za dokonywanie regularnych opłat. Umowę podpisuje się na określony czas. W mAuto jest to od 24 do 48 miesięcy.

Na koniec trwania umowy leasingowej samochód może zostać wykupiony przez leasingobiorcę za kwotę pozostałą do spłaty całej wartości auta. W przypadku najmu nie ma takiej możliwości, ponieważ przedsiębiorca spłaca jedynie utratę wartości pojazdu. To przekłada się natomiast na niższą ratę niż w przypadku tradycyjnego leasingu.  

Więcej dowiesz się na stronie www.mauto.pl

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%