Zamknij
REKLAMA

Ziaja – niezwykła współpraca z samą naturą

09:00, 23.11.2021 | materiały partnera

O marce Ziaja słyszał niemal każdy, ale na czym polega jej fenomen i wyjątkowość? Dlaczego najważniejszym punktem w rozwoju firmy stał się automat do lodów? Niezwykła historia, bogata gama produktów, składniki naturalne, gwarancja niskiej ceny i najlepszej jakości, powszechna dostępność i pełne zadowolenie. Rozkochaj się w naturze!

Pierwsza na 100 i jedna na milion!

Kosmetyki Ziaja od ponad dwudziestu lat wiodą prym w Polsce i na świecie. Jako jedno z niewielu przedsiębiorstw w kraju, jest przedstawicielem nie tylko branży kosmetycznej, ale i farmaceutycznej. Między innymi na tym polega wyjątkowość i skuteczność kosmetyków Ziaja, których formuła dobierana jest nie tylko przez specjalistów z dziedziny kosmetologii, ale również farmacji. Pozwala to w składzie produktów Ziaja umieścić substancje, które nie tylko doskonale pielęgnują, ale także wspomagają leczenie, np. w cerze trądzikowej czy nadmiernej suchości skóry.

Firma Ziaja to także laureat wielu nagród i prestiżowych wyróżnień. Jednym z nich jest pierwsze miejsce na liście Top 100 marek oferujących konsumentom najlepsze doświadczenia w 2018 roku, gdzie brano pod uwagę wiarygodność, rozwiązywanie problemów, oczekiwania, empatię, personalizację, czas i wysiłek. Ziaja zajmuje czołowe miejsca w rankingach kosmetyczno-farmaceutycznych w ponad 50 krajach na całym świecie.

Pożyczony automat do lodów

Ciekawostką jest historia powstania firmy Ziaja. Obecny gigant kosmetyczny istnieje od 1989 roku z inicjatywy małżeństwa farmaceutów: Zenona i Aleksandry Ziaja, którzy postanowili posiadaną wiedzę wykorzystać do produkcji kosmetyków. Pierwszym pomysłem był słynny krem oliwkowy, do dziś z powodzeniem sprzedawany jako bestseller. Do produkcji kremu posłużyła maszyna do lodów kupiona za pożyczone pieniądze i umieszczona w przydomowy garażu!

Kosmetyki Ziaja – 1200 produktów dla Ciebie

Produkty Ziaja dostępne są w ponad 200 sklepach firmowych na terenie całego kraju, sieciach drogeryjnych, aptecznych, aptekach niezależnych, niemal wszystkich drogeriach internetowych oraz supermarketach. Oferta kosmetyków Ziaja to ponad 1200 produktów przyjaznych dla skóry i środowiska, w tym także wegańskich, z wysoką zawartością składników pochodzenia naturalnego. Ilość substancji pomocniczych oraz konserwantów ograniczona została do absolutnego minimum, a żaden produkt nie był testowany na zwierzętach. Wszystkie preparaty produkowane są zgodnie ze standardem GMP, co gwarantuje najwyższą jakość i bezwzględne bezpieczeństwo produktów.

Ziaja to kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, dedykowane niemowlętom, dzieciom, nastolatkom, dorosłym i osobom starszym — zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Na szczególną uwagę zasługuje seria Ziaja Med (zobacz pod adresem https://www.ezebra.pl/pl/producers/ziaja-med-1537278536.html), skupiająca kosmetyki i farmaceutyki będące odpowiedzią na niemal wszystkie powszechnie występujące problemy związane z pielęgnacją oraz higieną skóry, ciała i włosów. Czyż nie brzmi to świetnie? Sprawdź i zaprzyjaźnij się z tym, co najlepsze!

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%