Zamknij
REKLAMA

Jak zdobyć więcej lajków na Facebooku?

13:29, 06.05.2022 | Materiały Partnera

Wiele osób zastanawia się, jak rozwinąć swój fanpage na Facebooku. Aby facebookowy profil firmy zdobył większą popularność, warto zadbać o uzyskanie większej liczby polubień. Sprawdź, jak zdobyć więcej lajków na FB!

Każda nowoczesna firma powinna mieć swój profil na Facebooku. Promowanie strony na FB nie jest jednak łatwym zadaniem. Co więc zrobić, aby zwiększyć popularność fanpage’a? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w tym poradniku.

Czym są polubienia strony na FB?

Na początku warto wyjaśnić, czym są polubienia strony / fanpage na Facebooku (inaczej „lajki”). Jest to liczba fanów, która wyświetla się przy każdym fanpage na FB. Obserwujący – czyli osoby, które polubiły Twój facebookowy profil - widzą treści, które publikujesz na swojej tablicy. Im więcej lajków na fanpage, tym więcej osób może zapoznać się z Twoimi postami. 

Dlaczego warto kupić polubienia strony na Facebooku?

Osoby, które mają swój Facebook fanpage, często zadają sobie pytanie, jak zdobyć więcej polubień na stronie. Najłatwiejszym, a zarazem najszybszym sposobem, jest po prostu zakup dodatkowych lajków. To usługa idealna dla każdego - zarówno dla przedsiębiorców, freelancerów, jak i osób prywatnych. Zastanawiasz się, co dają polubienia strony? Zakup polubień strony ma wiele zalet, do których możemy zaliczyć przede wszystkim:

  • Szybszy rozwój fanpage;
  • Wypromowanie firmy w internecie;
  • Zdobycie większej liczby klientów;
  • Promocja udostępnianych treści na większą skalę;
  • Poprawa wizerunku firmy;
  • Atrakcyjna cena - dodatkowe lajki można kupić w niskiej cenie, co czyni ich zakup opłacalną metodą promowania firmy.

Ile kosztują polubienia strony na FB?

Chcesz kupić polubienia na FB i zastanawiasz się, ile to kosztuje? Cena lajków zależy przede wszystkim od serwisu, z którego usług korzystasz. Poszczególni sprzedawcy lajków oferują różne ceny polubień. Koszt usługi jest zależny także od tego, czy skorzystamy z dodatkowo płatnych opcji - takich jak ekspresowa realizacja zamówienia czy ustalenia indywidualne (np. dodawanie lajków z odstępem czasowym lub targetowanie na wiek/płeć). 

FB polubienia strony – jak kupić?

Istnieje wiele firm, które oferują zakup lajków na FB. Mechanizm działania tego typu serwisów jest jednak bardzo podobny. A zatem jak kupić dodatkowe polubienia FB? To bardzo proste – wystarczy wejść na stronę wybranego sprzedawcy i zaznaczyć liczbę lajków, które chcesz kupić. Następnie trzeba skopiować link do promowanego zasobu i opłacić zamówienie. Polubienia pojawią się na Twoim koncie maksymalnie do kilku godzin po dokonaniu płatności.

(Materiały Partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%