Zamknij
REKLAMA

Pilna konferencja ministra zdrowia! "Wprowadzamy obowiązek..."

10:36, 19.01.2022 | M.O.
Skomentuj Fot. screen z Facebooka
REKLAMA

Minister zdrowia Adam Niedzielski zwołał pilną konferencję prasową, na której przedstawił obecną sytuację epidemiczną - Sytuacja robi się trudna. Wprowadzamy pracę zdalną w administracji publicznej - podał szef resortu zdrowia. 

Adam Niedzielski przekazał informacje na temat rozwoju pandemii w Polsce. 

Podał, że dziś (19 stycznia) odnotowano 30586 zakażeń. 

- Wyniki są bardzo poważne. Ostatnie dwa dni to jest taka dynamika, z którą nie mieliśmy do tej pory do czynienia. Mamy przekroczone 30 tysięcy zakażeń, więcej niż w szczycie IV fali. To wzrost o 90 proc. tydzień do tygodnia - tłumaczył minister.

Niedzielski wskazywał, że w przypadku utrzymania tego trendu w przyszłym tygodniu w Polsce przekroczymy 50 tysięcy zakażeń dziennie, a to, zdaniem ministra, będzie stanowiło ryzyko dla wydolności systemu opieki zdrowia. 

W związku z rozwojem V fali pandemii rząd zdecydował na wzmocnienie obostrzeń covidowych. 

- Ta sytuacja wymaga podejmowania specjalnych kroków. Zdecydowaliśmy o wprowadzeniu obowiązku przejścia na pracę zdalną w administracji publicznej - podaje Niedzielski.

Wyjątkiem mają być zadania, które muszą być realizowane w tradycyjnym modelu pracy. Minister zdrowia zaapelował także do pracodawców, by w razie możliwości również wprowadzili pracę zdalną. 

Minister wskazywał, że najbliższy czas wymaga odpowiedzialnej postawy Polaków, którzy "muszą wracać do ścisłego przestrzegania reżimu dystans-dezynfekcja-maseczki

- Sytuacja robi się trudna - podsumował szef resortu zdrowia. 

(M.O.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (61)

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


FGIUOBWFGIUOBW

20 2

To już jest pewne że tego wirusa ktoś podrzuca cyklicznie, a nie jakieś kolejne fale i fale. W lato był większy ruch, ludzi pełno na ulicach a nie było takiej ilości zakażeń i zgonów. 12:04, 19.01.2022

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

rece opadajarece opadaja

1 3

Grypę też ktoś podrzuca cyklicznie? 04:54, 20.01.2022


matrix matrix

0 0

To jest jakaś forma virusa takiego jak grypa albo jest grypą wmawianą nam od lat.A rozdmuchano na cały świat 13:54, 16.02.2022


!!!!!!!!!!!!!!!!!!

13 14

A co się dzieje na studniówkach , na dyskotekach , na meczach koszykówki - nikt nie przestrzega dystansu ani maseczek .A odpowiedzialny za to jest organizator !!! 13:54, 19.01.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

antyormowiecantyormowiec

11 2

Nie kapuj!!! Siedź w piwnicy jak się boisz, daj normalnym ludziom żyć! 17:52, 19.01.2022


Kujawiak77Kujawiak77

18 9

Sami nie chcą się szczepić, odrzucili wniosek o szczepienia parlamentarzystów w sejmowej komisji zdrowia, ale naród ma się „odpowiedzialnie” wyszczepić…Sobie dali podwyżki o 50-60% w sierpniu zeszłego roku bo wszystko drożeje jak powiedział wtedy duda, a ludzi gnębią podwyżkami gazu, prądu, żywności, paliwa…ci u władzy to wilki w owczej skórze, a jeszcze na dodatek zwalają na wszystkich naokoło tylko oni cacy. 14:35, 19.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


re Kujawiak77re Kujawiak77

15 0

Zapomniałeś że wśród nich jest 8000+ . 14:37, 19.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BysioBysio

6 1

Administracja a co z budowlancami ludzmi ktorzy pracują na dworzu w skupiskach
Panie ministrze zapomniales o nich. 14:51, 19.01.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Xyz.Xyz.

1 0

Roboli ciężko pracujących pandemia wirusy urzędowe lenistwo i wiele innych rzeczy nie dotyczy...lud roboczy jest od roboty a urzędnik państwowy jest to gość który za swoją ciężką pracę w mało sprzyjających warunkach...ups no wiecie trzeba coś zrobić ludzie cały czas coś chcą kawy nie idzie normalnie wypić nie ma jak lajkowac fejsa...itd itd dostają pracę zdalną żeby już całkowicie nic nie robili...bo takich przypadków jest mnogo... pozdrawiam jako klasa robotnicza...a może i już inna bo kto to doceni jak nikt nas nie szanuje... 17:46, 20.01.2022


Włochy lekarze o C-1Włochy lekarze o C-1

4 1

https://archiwumtajemnic.eu/2021/12/06/na-oddzialach-opieki-intensywnej-chorych-zabijalismy/amp/?fbclid=IwAR0Q-jt5rT2OaAJJAgeLFbN9LxcUUkCEhUHHpaSMeDgl4N18fQqO6JzMTK8
„Widziałem podstawy płuc zmarłych podczas autopsji: były całkowicie spalone, jako że czysty tlen pompowany pod pewnym ciśnieniem powodował autentyczne oparzenia…»

Pasquale Bacco, lekarz badacz wraz z wirusologiem Giulio Tarro i sędzią Angelo Giorgianni’m – wszyscy trzej należący do powstałego niedawno stowarzyszenia o nazwie «L’Eretico» – wniosą skargę do prokuratury rzymskiej oraz do Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości przeciwko środkom podjętym przez rząd w okresie szczytu epidemii we Włoszech. W skład organizacji „L’Eretico” wchodzi około 2000 lekarzy i prawników.

W oskarżeniu wymieniono szereg aspektów dotyczących niewłaściwego administrowania kryzysem Covid-19 we Włoszech – w szczególności z punktu widzenia medyczno-naukowego, epidemiologicznego i prawnego.

«Leczenie chorych było możliwe, ale możliwość ta została zignorowana» – napisano.

«Uporczywe zaniedbanie rządu włoskiego sprawiło, że pojawienie się w kraju wirusa przekształciło się w masakrę 35 000 starców».

«Niewłaściwe metody diagnostyczne, błędne leczenie oraz zastosowanie (obowiązujących po dzień dzisiejszy) nieracjonalnych metod kontroli rozprzestrzeniania się infekcji podeptały prawa obywateli chronione przez włoską konstytucję i prawo międzynarodowe».

„Zabijaliśmy ludzi, chociaż robiliśmy to w dobrej wierze; na oddziałach opieki intensywnej zastosowano niewłaściwe leczenie”.

„Mówiono, że nie należy stosować środków przeciwzapalnych, które obecnie są podstawą nowej terapii”.

«Dziś wiemy, że protokół terapeutyczny odnoszący się do walki z koronawirusem był błędny: to właśnie ten fakt – a nie wirus – spowodował tysiące zgonów».

>https://www.leretico.org/
>https://www.lindro.it/wp-content/uploads/2020/07/Cs.01.7.2020.Eretici.pdf

„Podczas zarządzania kryzysem sanitarnym naruszono najbardziej elementarne zasady, których w tego typu przypadkach należało bezwzględnie przestrzegać” – pisze strona „Formazione Concorsi Magistratura”.

«Nie używaliśmy ani środków przeciwzapalnych, ani hydroksychlorochiny, ani heparyny, o których wiemy, że są nieodzowne, natomiast „paliliśmy” tkankę płucną chorych stosując głęboką wentylację».

Dr. Bacco opowiada:
„Widziałem podstawy płuc pacjentów podczas autopsji: były całkowicie spalone, ponieważ czysty tlen pompowany pod pewnym ciśnieniem powodował autentyczne oparzenia. Następnie pojawiała się zakrzepica zatorowa, ponieważ tlen nie krążył, jako że płuca były niedrożne”.

Lekarze – dodaje Bacco – postępując zgodnie z wytycznymi rządu, stosowali całkowicie błędny protokół:
„To było jak leczenie cukrzycy cukrem”.

«Wprowadziliśmy we Włoszech karę śmierci, umieszczając pacjentów zainfekowanych Covidem w domach opieki dla seniorów, tj. w bezpośrednim kontakcie z grupą docelową wirusa, czyli osobami starymi i schorowanymi. Nie tylko że skazaliśmy ich na śmierć, ale także na straszliwą śmierć – tj. w całkowitej samotności».

„Najgorsze jest to”– podsumowuje specjalista z zakresu medycyny sądowej – „że nikt za nic nie przeprosił. Zastosowano niewłaściwe terapie i nikt nie powiedział „pomyliliśmy się”».

[Naprawdę komuś zależy na fałszywych „przeprosinach” ze strony psychopatów i łajdaków? – admin]

W oskarżeniu stowarzyszenia mówi się również nakazie używania masek.

«Maski, zwłaszcza przy aktualnych temperaturach tworzą przed nosem i ustami prawdziwe pożywki hodowlane, umożliwiające powstanie bardzo niebezpiecznego stężenia mikroorganizmów gotowych do rozprzestrzeniania się w ludzkim organizmie. Ponadto, wielogodzinne używanie masek prowadzi do hiperkapnii, czyli podwyższenia stężenia dwutlenku węgla z równoczesnym niedoborem tlenu we krwi, co bardzo spowalnia reakcje (wyobraźcie sobie, jak niebezpieczne jest to podczas prowadzenia samochodu). Hiperkapnia powoduje i zwiększa kwasicę komórkową, która jest doskonałym punktem wyjściowym dla rozwoju nowotworów».

Odnośnie szczepionki przeciwko Cowid, dr. Bacco stwierdza:
«Mamy do czynienia z kolosalną operacją ekonomiczną, realizowaną przez lobby farmaceutyczne».

Całość sprawy podsumowuje następująco:
«Musimy wrócić do normalnego życia, nie stosując się do poleceń tychże ludzi pozbawionych godności, sumienia i kultury. Czas skończyć z terroryzmem i z polityką terroru. Mam nadzieję, że już nigdy w życiu nie zobaczę podobnych świństw i łajdactw, jakie mogłem obserwować na przestrzeni ostatnich miesięcy». 15:49, 19.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

InfoInfo

4 1

Psychoza masowej informacji ! https://legaartis.pl/blog/2022/01/06/rzady-przyznaja-ze-uzywaja-psychozy-masowej-formacji-jako-narzedzia-kontroli-populacji/ Bardzo dobry artykuł. Myślę, że świadomi ludzie zdają sobie z tego sprawę. Nieświadomi będą wychodzić z tej powszechnej psychozy latami i jednocześnie walczyć ze skutkami nieprzemyślanych decyzji, a ogół społeczeństwa będzie musiał za to zapłacić ogromną cenę. 15:49, 19.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

hallokowidianiehallokowidianie

6 1

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/581907-niektore-testy-nie-wykrywaja-omikrona-ekspert-odpowiada

https://www.rp.pl/ochrona-zdrowia/art19286551-sad-najwyzszy-usa-obowiazek-szczepien-w-duzych-firmach-niekonstytucyjny 15:50, 19.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

bajubajubajubaju

3 1

http://24klodzko.pl/43-covidowe-zgony-w-powiecie-klodzkim-w-ciagu-doby-taka-liczba-figuruje-dzisiaj-w-oficjalnych-statystykach/?fbclid=IwAR3tfqE9r17kydzhBqqd3U_tSuTUJZJoTDxlJbIYardgJ6pq396Im4sI7o8 15:50, 19.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

byćłapiduchembyćłapiduchem

5 1

https://legaartis.pl/blog/2022/01/16/szpitale-ujawnily-covidowe-pensje-lekarzy-z-takimi-pensjami-dranie-wolaja-pandemio-trwaj/ 15:51, 19.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

cyrkkowidowycyrkkowidowy

3 1

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022-01-18/izrael-czwarta-dawka-szczepionki-nie-chroni-przed-omikronem-nowe-ustalenia-naukowcow/ 15:52, 19.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

dawkaosłabiającadawkaosłabiająca

3 1

https://forsal.pl/lifestyle/zdrowie/artykuly/8331843,ema-kolejne-dawki-przypominajace-szczepionki-przeciw-covid-19-moga-oslabic-odpornosc.html?fbclid=IwAR2J6gTlPFBJjvgFz7W-fmFemQrZplC_U5TLolmFKTRU9V5Da6Vv9pzp8zc 15:55, 19.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Walczmy o swoje prawWalczmy o swoje praw

3 1

https://www.rp.pl/ochrona-zdrowia/art19286551-sad-najwyzszy-usa-obowiazek-szczepien-w-duzych-firmach-niekonstytucyjny 15:56, 19.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Walczmy o swojePRAWAWalczmy o swojePRAWA

3 1

https://www.rp.pl/ochrona-zdrowia/art19286551-sad-najwyzszy-usa-obowiazek-szczepien-w-duzych-firmach-niekonstytucyjny 15:56, 19.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

DAJE DO MYŚLENIA!!!!DAJE DO MYŚLENIA!!!!

7 1

Oto hipokryzja posłów. Gardłują za szczepieniami, a sami... załatwili sobie brak obowiązku szczepień!Posłowie chcą zmusić medyków, nauczycieli i mundurowych do obowiązkowych szczepień, a sami zagłosowali, by ich... ten obowiązek nie dotknął. We wtorek w nocy, na komisji zdrowia, odrzucili pomysł obowiązkowych szczepień dla parlamentarzystów. https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/nie-bedzie-obowiazkowych-szczepien-dla-poslow-sami-sie-na-to-nie-zgodzili/fwdcl4d 15:57, 19.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

SharkySharky

8 0

Popatrzcie jak zmieniała się narracja z chorobą w przeciągu tych dwóch lat! Najpierw od najstarszych teraz do dzieci! Zaszczepili ilość ludzi potem nagonka i na młodszą grupę społeczną potem wskaźnik szczepień do góry i następna grupa i następna. Kolejne fale znowu będą atakować. A jak się już 100% społeczeństwa zaszczepi to ścigani będą ci z najmniejszą ilością dawek...i tak w kółko i w kółko... 15:58, 19.01.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

!!!!

1 0

BUDZĄ SIE POWOLI MY TO WIEMY OD TYLU LAT JAK WCHODZIMY DO NETU I CZYTAMY ;) JA 1O LAT MUSI BYĆ WYŻSZY POZIOM ŚWIADOOŚCI A WYGRAMY !! 19:30, 19.01.2022


Polaku!włącz myśleniPolaku!włącz myśleni

7 1

Jeżeli wśród dzieci bez ciężkich chorób towarzyszących niebezpieczeństwo zgonu wynosi 0,0% to proszę mi wyjaśnić czemu mamy je narażać na NOPy? Proszę tylko nie mówić o babciach bo babcie już dawno się zaszczepiły! 15:58, 19.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

taka ciekawostkataka ciekawostka

9 1

Pytanie na logikę. Jak przenoszą się nowe warianty między kontynentami skoro latać mogą "tylko zaszczepieni" albo przetestowani ? 15:59, 19.01.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

!!!!

2 1

BO TO WIRUS INTELIGENTNY ;) ZABIERZE CI WOLNOŚĆ , ROZUM , WŁASNOŚĆ ROZSIEWA SIE GŁUPOTĄ W TV ;) 19:24, 19.01.2022


REKLAMA

POLSKI WAŁPOLSKI WAŁ

10 1

Odkryto polską wersję koronawirusa : Tracisz węch , smak, pieniądze i firmę to jest wirus PIS. Program PIS Lekarze do Szwecji , Chorzy na cmentarz, Pieniądze do Torunia 15:59, 19.01.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

re re

1 1

A co słychać na budowie ? 16:31, 19.01.2022


Dość!Dość!

5 1

Ostrzegam ! Jeżeli ktokolwiek będzie nadal zachęcał w jakikolwiek sposób do zaszczepienia , to mogę nie wytrzymać ! Nie wolno przymuszać , tym bardziej zastraszać , bo choroba ta mniej zabija , niż zawały serca, udary mózgu lub wypadki komunikacyjne , czy cukrzyca . Przy tej chorobie to jest nadgorliwość tego nad wyraz rozmodlonego , prawicowego rządu i zachłanność koncernów farmaceutycznych . Nie mam też zamiaru być królikiem doświadczalnym akurat tego katolickiego rządu , żadnej tam w przyszłości mieszanki Kochającego Inaczej z Platformą i KO . Już któryś raz z rzędu powiadam Wam , że lada chwila " wyskoczy " tak groźny wirus , że Koronawirus będzie leciutką chorobą . JEST NAS ŻYWICIELI 7, 6 MILIARDA PO PROSTU O WIELE ZA DUŻO !!!!!! 16:01, 19.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

InfoInfo

9 0

A tym czasem we Francji odkryto wariant ihu odporny na szczepionki,karuzela kręci sie dalej.

16:38, 19.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UKUK

3 1

https://legaartis.pl/blog/2022/01/04/rzad-uk-przyznaje-ze-szczepionki-uszkodzily-naturalny-system-odpornosciowy-osob-zaszczepionych/ 16:47, 19.01.2022

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

ktośktoś

2 0

Przeczytałem ten dokument. Stawiają trzy hipotezy niższego poziomu przeciwciał N u grupy dawców krwi niż w ogólnej populacji. Jedna z nich sugeruje spadek liczby w czasie. Kolejna, że po dwóch dawkach szczypawki.
Chyba w eBooku prof.Romana Zielińskiego czytałem że te szczypawki są jednogenowe tzn.nastawione na białko spike. Człowiek będzie produkował przeciwciała S. Człowiek nie zaszczypawkowany który przechorowal naturalnie ma przeciwciała S i N. 16:51, 19.01.2022


gośćgość

2 0

Wynika z tego (str 15) ze najlepsza odpornosc ma sie po 1 dawce i to dosc krotko.
Wraz z czasem skutecznosc maleje.
Natomiast po drugiej dawce (zwlaszcza osoby powyzej 50) umieraja znacznie czesciej, niz osoby niezaszczepione wcale. 16:52, 19.01.2022


ktośktoś

4 1

https://dailyexpose.uk/2022/01/05/covid-19-vaccines-damage-the-immune-system-permanently/
https://dailyexpose.uk/2022/01/04/93-percent-of-covid-vaccination-deaths-are-caused-by-the-jabs/
https://dailyexpose.uk/2022/01/03/dr-bhakdi-killer-autoimmune-attack-induced-by-covid-vaccine/
https://dailyexpose.uk/2022/01/02/german-gov-data-suggests-fully-vaccinated-developing-ade/
https://dailyexpose.uk/2021/12/30/bbc-wont-tell-you-4-in-5-covid-deaths-vaccinated/ w UK rozpoczęło się śledztwo w sprawie ludobójstwa spowodowanego „szczepionkami”. 16:52, 19.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UKUK

3 1

To się dzieje w UK w sprawie śledztwa o mordowanie ludzi szczepionkami. Oskarżeni są członkowie rządu i firmy farmaceutyczne, po tym jak wpłynęła 46ścio stronicowa skarga na niżej wymienionych do MTK. Jeśli nakłaniasz ludzi do szczepienia, to uczestniczysz w tej zbrodni przeciwko ludzkości. To się potoczy jak lawina dziś w UK, jutro w RP wszyscy staną przed sądami.
„Dzisiaj przesłałem 1100 stron dowodów do CID Hammersmith. Dwóch znakomitych detektywów zaakceptowało i podpisało dokumenty. Potwierdzili, że raport o przestępstwie jest teraz znaczący i bardzo obszerny. Wielu innych światowych ekspertów dodało swoje szczegóły i wsparcie i ponownie byli potwierdzona przez The Met Police Mark Steele przedstawił ogromną ilość dowodów dotyczących szkód, jakie wyrządza v. Nadinspektor potwierdził oświadczenie Marka.
Philip Hyland, Lois Bayliss, dr Sam White i inni za kulisami pracują przez całą dobę dostarczając dowodów, oświadczeń i wsparcia.
Wysłano kolejne żądanie natychmiastowego zatrzymania programu V. Zostało to ponownie dodane do raportu o przestępstwie i zwerbalizowane. Ze względu na ilość dowodów i stawianych zarzutów oraz przeciwko komu będzie to ogromne i długie śledztwo. (Jestem pewien, że wszyscy to wiemy).
Michael O Bernicia i jego zespół dodali wagi i wsparcia do tego śledztwa karnego. Posiadane przez nich dowody są rozległe i znaczące w odniesieniu do midazolamu i zgonów/morderstw przypisywanych temu narkotykowi. Michael wysłał e-mail do The Met bezpośrednio przedstawiając dowody, które mają, oraz zespół prawny, z którym pracuje. To przy założeniu, że jego zaangażowanie w to śledztwo nie zagraża PCP, które złożył w sądzie w dniu 21.12.21.
Warte odnotowania i niezwykle istotne są zarzuty dotyczące najpoważniejszych przestępstw popełnianych przez wielu wymienionych z nazwiska ministrów rządu, urzędników służby cywilnej i szefów brytyjskich sieci informacyjnych.
Przytoczone zbrodnie:

1, nadużycia w urzędzie publicznym,
2, wykroczenie w urzędzie publicznym,
3, spisek mający na celu popełnienie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu,
4, spisek w celu podania trującej i szkodliwej substancji w celu spowodowania poważnych szkód i śmierci.
5, rażące zaniedbanie zabójstwo,
6, zabójstwo korporacyjne,
7, korupcja,
8, oszustwo,
9, szantaż,
10, morderstwo,
11, spisek w celu popełnienia morderstwa,
12, terroryzm,
13, genozyd,
14, tortury,
15, zbrodnie przeciwko ludzkości,
16, fałszywe pozbawienie wolności,
17, wielokrotne naruszenia naszych praw człowieka,
18, zbrodnie wojenne,
19, wielokrotne naruszenia Kodeksu Norymberskiego 1947,
20, wielokrotne naruszenia ustawy o prawach człowieka z 1998 r.,
(Zdrada zostanie również dodana).”Koniec cytatu Marka Sextona, byłego funkcjonariusza policji

Wiele tysięcy e-maili, takich jak ten, który otrzymujesz, zostanie wkrótce wysłanych
wszystkim tym, których uważa się za takich, albo bezpośrednio z ich pozytywnym współudziałem, albo pośrednio
poprzez czuwanie bez podejmowania działań naprawczych, pomoc i podżeganie do zbrodni przeciwko ludzkości
w formie największego oszustwa medycznego, jakie kiedykolwiek popełniono na rodzaju ludzkim.

Z całym szacunkiem i zdecydowanie polecam, jeśli którekolwiek z powyższych jest dla dla Was nowością,
natychmiastowe rozpoczęcie dochodzenia z należytą starannością.

Jeśli macie niewielkie pojęcie lub nie macie pojęcia o oszustwie medycznym, o którym mówię, dołączam następujące informacje:

[1] Przewodnik po najbardziej krytycznych zagrożeniach związanych ze szczepionką Covid
[2] Raport o śmierci poszczepiennej opracowany przez dr Vladimira Zalenko i Davida Johna Sorensena
[3] List otwarty do szkół z UK Medical Freedom Alliance – dotyczący mandatów dotyczących masek

Dla waszejj informacji, żaden ze środków przyjętych przez rząd Wielkiej Brytanii w celu zwalczania
ten rzekomy wirus jest wspierany przez naukę.

Rzeczywiście, poproszony o udowodnienie istnienia samego wirusa, który był znany jako „przeziębienie”,
rząd wielokrotnie i konsekwentnie nie przedstawiał żadnych dowodów na jego rzeczywiste istnienie w świecie rzeczywistym.

19 marca 2020 r. rząd faktycznie zdegradował „koronawirusa” do „choroby zakaźnej o niewysokich konsekwencjach”
przed wezwaniem do drakońskiego zamknięcia gospodarczego i społecznego cztery dni później.

16:59, 19.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

dzieje się:)dzieje się:)

3 1

https://legaartis.pl/blog/2022/01/04/hiszpania-rekordy-zakazen-pomimo-wyszczepienia-85-proc-spoleczenstwa/ 16:59, 19.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

dzieje się:)dzieje się:)

4 1

https://legaartis.pl/blog/2022/01/06/wlochy-wyszczepienie-ponad-86-proc-a-ilosc-zakazen-najwyzsza-od-poczatku-pandemiji/ 17:00, 19.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

wielki bratwielki brat

3 2

https://legaartis.pl/blog/2022/01/06/tworca-mikrochipow-dla-paszportu-covidowego-mowi-ze-masowe-chipowanie-ludzi-jako-sposob-weryfikacji-ma-miejsce/ 17:00, 19.01.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

matrix matrix

0 0

Ci co chcą niech się czipują nawet spawaną blachą na czole karzdego sprawa.Połowa ludzi ma tatar zamiast muzgu zresztą lekko podsmarzony od internetu. 14:01, 16.02.2022


ktośktoś

3 1

Szczepionki genetyczne Pfizer, Moderna, JJ i Astra są jednoantygenowe. Białko S.
Osoba zaszczepiona nie wytworzy przeciwciała N na białko Nukleokapsydu, z powyższej przyczyny.
Jest to możliwe tylko wtedy, gdy przed szczepieniem miala kontakt z pełnym wirusem.
Zatem logicznie traktując to osoba która przechorowala naturalnie jest zdecydowanie lepiej broniona przed ponowna infekcją kolejna mutacja niż osoby szprycowane jednoantygenem.
To by też wyjaśniało fakt że na kolejne mutacje producenci tworzą kolejne boostery goniąc przysłowiowego króliczka a akwizytorzy koncernów czyli rządy i ministerstwa wymuszają na ludziach kolejne strzały nie bacząc na konsekwencje zdrowotne ponieważ widać że narracja się załamuje i trzeba będzie za błędne polityczne decyzje odpowiedzieć 17:01, 19.01.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

fachmanfachman

0 0

Jak ja lubie, jak ktos kto sie ch.... zna powiela bzdury pozyskane od takiego samego fachowca. 04:58, 20.01.2022


REKLAMA

LollipopLollipop

4 0

Może tutaj jest odpowiedź na pytanie, dlaczego trzeba przyjmować kolejne dawki co kilka miesięcy. https://doi.org/10.3390/vaccines9121503 17:13, 19.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KomuchokowidKomuchokowid

5 2

Niech nie szerzą strachu i ciemnoty kowidowe kmioty ! 17:15, 19.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

DargotDargot

5 0

Sytuacja robi się coraz bardziej idiotyczna. Tyle w temacie. 17:36, 19.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ahshsabvvbskahshsabvvbsk

2 1

https://nczas.com/2022/01/19/koniec-z-obowiazkowymi-maskami-i-certyfikatami-boris-johnson-oglosil-zniesienie-restrykcji-video/?fbclid=IwAR0eclLQKg7BK7fMIUEFwdNsPa5KSQDrmXBJ9G9pDJFiTdqZfj6I88qqOIw 17:52, 19.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

pfizerskiadampfizerskiadam

2 0

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022-01-18/izrael-czwarta-dawka-szczepionki-nie-chroni-przed-omikronem-nowe-ustalenia-naukowcow/ 17:53, 19.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

POLECAM !!POLECAM !!

1 0

https://www.youtube.com/watch?v=TP_MeIKNJDY&list=PLTkGh2FttvNrGswQKO0rTDTLs8-SogJmZ&index=1
PiSowcy zgotowali nam PIEKŁO?! Polskę opanował CHAOS GOSPODARCZY i PODATKOWY! TRADER 21


https://www.youtube.com/watch?v=DoiK9qZff-g&list=PLTkGh2FttvNrGswQKO0rTDTLs8-SogJmZ&index=72
GŁÓD, DROŻYZNA i ZAMIESZKI? Czy ludzie stracą DOMY? Szalone ceny i wzrost RAT KREDYTÓW! – TRADER 21
18:52, 19.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

!!!!

1 0

KOCHAM ❤ ŚWIADOMYCH ❤ LUDZI 18:54, 19.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

!!!!

1 1

NIE DAJMY SIE DZIELIĆ PSYCHOPATOM !!! 18:54, 19.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

!!!!

1 0

UŚWIADAMIAJ INNYCH YT TRADER 21 18:55, 19.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

!!!!

1 0

https://www.youtube.com/watch?v=utIC6RT0Vj0

Wysoka inflacja? Nie! TO DOPIERO POCZĄTEK! Politycy NIE PRZESTANĄ wpędzać nas w kłopoty... TRADER 21 18:57, 19.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

szurszur

2 1

https://www.antyradio.pl/News/Zmarla-wokalistka-ktora-celowo-zarazila-sie-koronawirusem-49586 21:18, 19.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MedykMedyk

2 4

Patologiczny kłamca.Szczepionki zabijają 21:46, 19.01.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

xdxd

0 1

Taaa na screenach z fb :) . Statystyki mowia jasno, prawie 80% smiertelnych przypadkow to antyszczepionkowcy xd. 04:56, 20.01.2022


maniaaaaamaniaaaaa

0 1

Nie pleć bzdur,nic nie rozumiesz,wstyd pisać takie ciemnoty. 08:53, 26.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

dlaczego....dlaczego....

1 0

pracuje w dużej firmie,na gniezdzie jest okolo 7-miu osob,mamy okolo 14m2,ostatnio jedna z nas załapała covida,potwierdzony testem i o dziwo ona jest na kwaranntanie ,my nie, my mozemy dalej chodzić do pracy ,bo jesteśmy szczepione ale to ze mozemy być nosicielami to juz nikogo nie obchodzi,na poczatku zmiany sie mijaly ,mielismy przerwe okolo15minutowe na wejsciach i wyjsciach,zadna zmiana nie miała kontaktu z inna zmianą ,sniadania w róznych porach po parę osób,a teraz wszyscy razem,za przeproszeniem *%#)!& o dupę sie trze i jest ok,a potem larum 30000-50000tys zarażonych,czyja to wina nasza nie ,naszych nieudolnych władz i ich decyzji. 18:50, 01.02.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

matrix matrix

1 0

Tak praca zdalna pozymajcie się w domach przez lata.Tak nałatwiej kontrolować ludzi. Virusa mogą ruwnie dobrze rozsprzestrzeniać samoloty lub być podrzucany celowo.Co on latem nie atakuje czy ktoś tu jest idiotą czy chcecie z kogoś zrobić idiote.Popuszczają i przyciągają kaganiec bo im to pasuje robią co chcą.Wprowadzają co chcą uchwalają co chcą w kazachstanie podrożało paliwo i gaz to zaraz byli na ulicach a w polsce jest super zielona wyspa żyć nie umierać ludzie obudzcie się nie patrzcie na to co wa dającą w telewizorze jakoś na sylwestrze marzeń nie byli ludzie w maseczkach a nikt ich nie nazwał śiewcami śmierci jak to było powiedziane w telewizji przy okazji strajku kobiet.Bo poco przeciesz to było wystompienie z ramienia rządu więc jest ok że pan K był z dodatnim testem na covid gdzieś to mało kogo obchodzi pod dywan i ok 13:42, 16.02.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

matrix matrix

1 0

Bendą to robić tak długo dopuki wszyscy ludzie nie wyjdą na ulice wtedy bendzie wielki stop i virus upadnie.Nikt przez lata mojego rzycia nie publikował zgonów na żadne choroby a bapewno przez te lata zmarło bardzo dużo osób w polsce teraz nagle panika bo zgony publikują myślę że zawyrzone a napewno nie na covid 13:51, 16.02.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

matrix matrix

1 0

Poprostu panstwo z kartonu poligon doświadczalny czy białe myszki jak kto woli. 14:03, 16.02.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

!!!!

0 0

PISAŁAM ŻE TO SIE NIE SKOŃCZY :) SZYKUJCIE SIE NA NOWY WARIANT MEDIA BEDĄ STRASZYĆ JESZCZE BARDZIEJ RESECIK TRWA 14:48, 16.02.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

!!!!

0 0

MATRIX , JA PRZESTAŁAM UFAĆ TYM PROTESTOM ŚMIERDZI USTAWKAMI UFAJ SOBIE NIKOMU INNEMU !!! 14:49, 16.02.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%