Głośna sprawa agencji BDSM z Michelina prowadzonej przez byłego wychowawcę więziennego i kleryka znów przyciąga uwagę. Proces toczy się za zamkniętymi drzwiami, ale zapadła decyzja, która może zaskoczyć opinię publiczną.
Choć proces toczy się za zamkniętymi drzwiami, do opinii publicznej docierają kolejne informacje.
Jak potwierdziła rzecznik Sądu Okręgowego we Włocławku, sąd zdecydował o uchyleniu tymczasowego aresztowania wobec Kamila A. – byłego kleryka, który według śledczych współorganizował agencję towarzyską typu sado-maso w Michelinie. Powodów decyzji sądu nie poznamy.
– Uchylono tymczasowe aresztowanie wobec oskarżonego Kamila A. Pragnę podkreślić, że postępowanie toczy się z wyłączeniem jawności, stąd też nie ma możliwości podania mediom powodów uchylenia tymczasowego aresztowania
– przekazała sędzia Aneta Sudomir-Koc, rzecznik prasowa i wiceprezes Sądu Okręgowego we Włocławku.
Kamil A. przebywał w areszcie od ponad dwóch lat. Prokuratura postawiła mu zarzuty handlu ludźmi oraz udziału w gwałtach. Mężczyzna przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia zgodne z ustaleniami śledczych.
Na wolności pozostaje równie Patrycja B., znana jako „MadameDemon”, która miała nakłaniać i doprowadzać do uprawiania prostytucji przy zastosowaniu przemocy i gróźb.
Proces oskarżonych o prowadzenie agencji BDSM rozpoczął się w marcu 2025 roku.
Na ławie oskarżonych zasiadają: były wychowawca więzienny Tomasz S., były kleryk Kamil A. i wspomniana Patrycja B. Dwoje z nich – A. i B. – przyznało się do wszystkich zarzutów.
Tomaszowi S., jedynemu z oskarżonych, który nadal pozostaje w areszcie, prokuratura postawiła zarzuty aż 13 gwałtów, pięciu przypadków handlu ludźmi, znęcania się ze szczególnym okrucieństwem oraz posiadania kokainy. Do najcięższych zarzutów nie przyznał się.
Ze względu na charakter sprawy i wniosek obrońców, sąd wyłączył jawność postępowania. Jak argumentowano – sprawa dotyczy obyczajowości i dobra pokrzywdzonych.
Sąd zaplanował już trzy kolejne terminy rozprawy aż do listopada 2025 roku.
Oskarżonym grożą nawet ponad 10-letnie wyroki.
Mhmm09:45, 27.06.2025
Mnie to zawsze dziwi jak te sądy podchodzą do właśnie takich poważniejszych spraw.Kogoś zamykają w areszcie na kilka lat bez ogłoszenia wyroku nadużywają tego nagminnie... Wgl jakie tempo wolne w tych sądach.Siedział wypuścili go na wolność,później znowu pójdzie siedzieć albo i nie bo dostanie 2 lata które odsiedział🤣
Marcinek10:04, 27.06.2025
Cóż szuka chłopak łatwego zajęcia, kler bdsm, handel ludźmi... Kto ustala te kary, w xxi wieku tylko 10 lat za handel ludźmi?! Dykta nic więcej
Adwiha10:26, 27.06.2025
Ludzie żyjący na koszt innych. Księża służby więzienne z przywilejami im włos z głowy nie spadnie za duże znajomości pierwsi do kasy pierwsi mają wszystko w szpitalu.
hmmm11:23, 27.06.2025
Ciekawe kto korzystał z tych atrakcji jeśli politycy i inni notable można by wywnioskować kto tak naprawdę jest dominujący a kto uległy
Ciekawe podejście11:35, 27.06.2025
Ludzie różnie oceniają podobne sytuacje. Jeden Pan z Gdańska stręczył prostytutkami i ktoś z jego wyborców napisał tu, że pomagał im sobie zarobić, a Ci z agencji na Michelinie to najgorsi, a przecież i oni pozwalali paniom sobie zarobić.
szatyn12:06, 27.06.2025
a rudy cały czas na wolności tylko do brukseli sobie jezdzi
Johnn14:00, 27.06.2025
Kobietę młodą za niepłacenie mandatów wsadzili do więzienia i zabrali jej dzieci , upodlili ją prowadząc w kajdankach na pogrzeb własnego dziecka . Tu natomiast przestępcy mogą odpowiadać z wolnej stopy . Gdzie ta sprawiedliwość ?
Podniebna atrakcja nad Włocławkiem
PiS. z batyrem zrobili nas w balona to może już wystarczy😂
You
14:51, 2025-06-27
Wielki finał Dni Włocławka 2025 już w ten weekend!
Będę na 100%. Podobno Ikona Maryla zrobi striptiz.
Będę
14:44, 2025-06-27
„Skłóciłem się z GDDKiA” – Kukucki ostro odpowiada
tylko wariant 3 w mojej ocenie
Jamywy
14:23, 2025-06-27
DPS Nowomiejska z nowym dyrektorem. Potwierdziły się pl
Oni tam wszyscy ze stanowiska na stanowisko skaczą.Jaj zwykły gość idzie do pracy to nic nie pasuje za mało doświadczenia i wszystkiego.Ci znani w mieście zawsze mają odpowiedni staż na każde stanowisko.
Rxtcycyvyv
14:10, 2025-06-27
4 0
I oni sędziowie uważają, że nie można ich ruszać ani reformować. Żenada. Przykłady same idą co chwila. To jest kpina. Naprawdę prosta sprawa już powinni siedzieć choćby za kilka spraw a nie ciągnąć aż uzbierają tysiąc. To jakby zabić 100 ludzi to by trwały cyrki kilkadziesiąt lat... A jakby zabił jednego to wyrok byłby szybko...zenada