Orione Basketball Cup za nami! Zobacz zdjęcia z turnieju

16:13, 12.12.2014 K.O
Skomentuj fot. Krzysztof Osiński fot. Krzysztof Osiński

W hali sportowej Zespołu Szkół Samochodowych rozegrana została III edycja turnieju Orione Basketball Cup.

W turnieju udział wzięło 10 zespołów, które podzielone zostały na dwie grupy. W grupach rywalizacja odbywała się systemem każdy z każdym. Do półfinałów awansowały dwa najlepsze zespoły z każdej grupy.

W pierwszym półfinale Hołota pokonała Los Banditos 41:31. Jako druga do finału awansowała drużna Ekoryniec, która pokonała Dzikie Koty 44:33.

W meczu o najniższy stopień podium lepsi okazali się zawodnicy Dzikich Kotów, którzy pokonali Los Banditos 35:26.

Dużych emocji dostarczyło spotkanie finałowe. Po bardzo zaciętym spotkaniu minimalnie lepsi okazali się zawodnicy Ekoryńca, którzy pokonali Hołotę 42:41.

W konkursie rzutów za 3 punkty zwyciężył Adam Komorowski z drużyny Los Banditos.

Najlepsze zespoły otrzymały medale i puchary. Każdy uczestnik turnieju otrzymał upominek.