Zakończyły się rozgrywki kobiet w lidze wojewódzkiej. WWłocławskie Wilczyce wywalczyły...

09:44, 02.10.2016 N.CH
Skomentuj Wilczyce zdobyły srebro w Pucharze Polski na poziomie wojewódzkim. Fot. nadesłane Wilczyce zdobyły srebro w Pucharze Polski na poziomie wojewódzkim. Fot. nadesłane

Włocławskie Wilczyce ze srebrnym medalem zakończyły rozgrywki w Pucharze Polski na szczeblu wojewódzkim. Rywalki okazały się tym razem nie do pokonania.

W środę na stadionie piłkarsko-lekkoatletycznym we Włocławku, w meczu finałowym Pucharu Polski kobiet na szczeblu województwa, WAP Włocławek zmierzyła się z KKP Bydgoszcz.

Włocławiankom przez całe spotkanie udało się strzelić tylko jedną bramkę. Tymczasem rywalkom wyszło to aż pięciokrotnie, co dało im zwycięstwo w meczu i całym turnieju.

Już w pierwszej połowie bydgoszczanki prowadziły 3:0 po trafieniach Magdaleny Kałuzińskiej, Agaty Stępień i Wiktorii Warszawskiej. W drugiej połowie przewagę poprawiły jeszcze Karolina Pancek i Klaudia Wawer.

Wilczyce, dzięki zaciekłej walce, w końcówce meczu strzeliły honorowego gola.