Zamknij
REKLAMA

We Włocławku startuje Startup Poland Camp. Do Inkubatora przyjadą najlepsi eksperci!

17:09, 03.05.2019 | D.W.
Skomentuj
Wkrótce do Włocławka przyjadą najlepsi eksperci branżowi. Zdjęcia ilustracyjne. Fot. depositphotos.com

Narzędzia i technologie pozwalające zwiększać skuteczność działań sprzedażowych rozwijają się bardzo szybko. Dzięki ich znajomości można kierować marketingiem firmy i w ten sposób pozyskiwać nowych klientów. Z myślą o tego typu zagadnieniach we Włocławku rusza Startup Poland Camp.

Znajomość zasad nowoczesnej sprzedaży decyduje o sukcesie firm czy instytucji. Omnichannel, real time marketing, marketing automation, growthacking - te terminy brzmią egzotycznie, dopóki nie pozna się ich zasad działania i nie wykorzysta w strategii sprzedażowej firmy.

- Chcemy przybliżyć zagadnienia nowoczesnej sprzedaży wykorzystującej np. social media wszystkim którzy prowadzą firmy lub w tych firmach pracują. Taka wiedza przyda się również freelancerom i przedstawicielom instytucji. Organizujemy kolejny we Włocławku Startup Poland Camp, który będzie okazją do wysłuchania prelekcji najlepszych ekspertów z branży marketingu i nowych technologii, jak również szansą do nawiązania relacji biznesowych. Jest to już druga trzecia campów w Polsce, które odbywają się w kilkunastu największych miastach Polski“ - twierdzi Małgorzata Gontarek, która jest organizatorką spotkania we Włocławku z ramienia Startup Poland Camp.

Wkrótce do Włocławka przyjadą najlepsi eksperci branżowi. Wśród zaproszonych spoza miasta gości pojawią się: Sebastian Schabowski (Leaware), Łukasz Darka (Torqway), Michał Organiściak (Copernicus Computing). Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. 

Startup Poland Camp składać się będzie między innymi z części prezentacyjnej po której uczestnicy będą mogli wziąć udział w tzw. afterparty i integrować się przy poczęstunku.

Wydarzenie organizuje Fundacja Startup Poland przy partnerskim wsparciu Urzędu Miasta Włocławka. Wydarzenie odbędzie się w czwartek (23 maja) o godz 17, we Włocławskim Inkubatorze Innowacji i Przedsiębiorczości, przy ul. Toruńskiej 148.

(D.W.)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (3)

??????????

5 1

Czy Bruksela sprawdza na co są marnowanie unijne pieniądze ? W Włoszech ,,startap'' zdefraudował kilka milionów euro na pseudoszkolenia zanim ktoś poinformowal o tym Brukselę . 18:19, 03.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Onejski1Onejski1

1 1

Spokojnie. Bruksela dając pieniądze zawsze to sprawdza. Jeśli coś jest nie tak, zmuszają do zwrotu. Natomiast przekręty były i są zawsze tam, gdzie jest dostęp do pieniędzy. Problem w tym, by służby odpowiednio reagowały. Nie martw się więc o coś, czego ciebie nie dotyczy. 09:02, 05.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

OrganizatorOrganizator

0 0

Tak się składa, że wydarzenie nie jest opłacane ze środków unijnych, więc keep calm. Zapraszamy po wiedzę i na pizzę. Skoro nowe technologie są takie be, to po co w ogóle korzystać z internetu komentując bez cienia refleksji? 14:50, 07.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone