Zamknij
REKLAMA

Ta branża przeżywa prawdziwe oblężenie! Tłumy w kolejce do...

16:24, 08.01.2020 | M.O.
Skomentuj
Włocławskie siłownie i kluby fittnes z początkiem roku nie mogą narzekać na brak klientów fot. depositphotos.com
REKLAMA

Prawdziwy boom przeżywają włocławskie kluby fitness i siłownie. Klienci z początkiem nowego roku rzucili się na karnety, a właściciele i trenerzy personalni zacierają ręce. Czy to efekt noworocznych postanowień?

Pierwszy raz stałam w kolejce do... wejścia na siłownię – pisze do nas jedna z internautek i pyta – rozumiem, że należy czekać na swoją kolej do urządzeń, ale kolejka do wejścia? Czy to efekt noworocznych postanowień?

Postanowiliśmy to sprawdzić.

Pierwszy tydzień stycznia to moment, kiedy rozpoczynamy zmiany w naszym życiu. Chcemy więcej, lepiej, bardziej. Postanowienia z pewnością są różne, jednak wielu z nas na pierwszym miejscu stawia zdrowie i chce ćwiczyć, zgubić zbędne kilogramy, poprawić sylwetkę.

Podobnie jest we włocławskich klubach fitness i siłowniach. Z początkiem nowego roku ruch w tych miejscach jest większy. Właściciele i trenerzy personalni zacierają ręce.

- Nie da się ukryć, że klientów przybywa - mówi nam manager jeden z sieci siłowni działającej na terenie Włocławka i dodaje - to początek miesiąca, więc ciężko dokładnie określić wzrost. Taki trend utrzymuje się średnio do wiosny. Przychodzą studenci, osoby w średnim wieku. Nie ma reguły. 

Podobnie jest w innych siłowniach na terenie naszego miasta. 

- Odnotowujemy wzmożony ruch i zainteresowanie naszą ofertą. W styczniu na siłownię przychodzą stali bywalcy, zjawiają się także nowe osoby. Bez względu na wiek, chcą zadbać o kondycję i zdrowie. U nas w ramach karnetów mogą ćwiczyć indywidualnie lub w grupach - informuje zarządzający innym włocławskim klubem fitness. 

Specjaliści z branży twierdzą, że ten trend może utrzymać się jeszcze przez najbliższe kilka miesięcy. Z nadejściem wiosny w klubach fitness i siłowniach powinno być luźniej. Stali bywalcy muszą zatem uzbroić się w cierpliwość.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (5)

ToruńToruń

22 12

Studenci? We wieśławku? Hahaha 16:37, 08.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Konto usunięteKonto usunięte

14 2

Nigdy nie pozwolę jakiemuś fitnessowi sprawić przykrość moim tłustym kotletom, a tym bardziej bigosowi. 17:13, 08.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

karnetkarnet

17 8

DO roboty nygusy w pracy się wykazywać a nie na siłowni. 17:39, 08.01.2020

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

GG

0 1

No najlepiej robić to co ty po robocie na kanapę i do wieczora mecz oglądać. I to cały twój styl życia no bajera naprawdę. 17:55, 09.01.2020


OpekOpek

1 1

Chciałbym widzieć cię w pracy pewnie największy obibok z ciebie. Pracusiu. 17:58, 09.01.2020